69
Dojus agro, UAB
IT projektų vadovas (-ė)

Siekiame, kad UAB „DOJUS group“ komandoje dirbtų tikri profesionalai ir suteikiame visas galimybes norintiems jais tapti. Kviečiame į savo komandą iniciatyvius, pažangiai mąstančius, mokančius bendradarbiauti ir nebijančius iššūkių specialistus.

DOJUS group komanda šiuo metu nori Tau pasiūlyti IT projektų vadovo (-ės) poziciją, Kaune!

Darbo pobūdis:

* Naudojamų verslo sistemų modernizavimo projektų koordinavimas, pasiūlymų jų tobulinimui teikimas;
* Vadovavimas naujų verslo administravimo sistemų diegimo projektams, jų proceso sklandus organizavimas;
* Nuolatinė verslo poreikio analizė, detalizavimas, konsultavimas, projekto užduočių planavimas, techninių užduočių formulavimas įmonės darbuotojams ar išorės partneriams dėl informacinių sistemų tobulinimo (AX, CRM, Webshop ir pan.);
* Su projekto įgyvendinimu susijusių rizikų valdymas, probleminių situacijų valdymas ir efektyvių sprendimų priėmimas, resursų ir terminų valdymas;
* Sistemos naudotojų konsultavimas
* Projektų valdymui reikalingų žinių turėjimas apie programavimo, IT infrastruktūros ir kibernetinio saugumo sritis.

Reikalavimai kandidatui:

* Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
* Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis valdant IT projektus;
* Projektų valdymo standartų, metodikų ir gerųjų praktikų išmanymas bei jų praktinio taikymo patirtis
* Geros anglų kalbos žinios(rusų kalba – privalumas);
* Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, priimti sprendimus;
* Patirtis su Axapta 2009 ar kita verslo valdymo vystymo sistema bei Atlassian Jira ir Confluence – privalumas.

Mes Tau siūlome:

* Įdomų darbą, savo srityje jau 30 metų lyderiaujančioje ir toliau nuolat augančioje įmonėje;
* Aplinką, skatinančią mokytis, teikti idėjas ir jas įgyvendinti;
* Augimo ir karjeros galimybes;
* Profesionalią ir draugišką komandą visada pasiruošusią padėti;
* Metinį priedą prie fiksuoto darbo užmokesčio;
* Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2640 - 3800

Papildoma informacija: * Atlyginimas nurodytas su priedais, priklausantis nuo pasiektų asmeninių rezultatų; * Fiksuotas atlyginimas - nuo 1600 Eur į rankas, atsižvelgiant į kandidato turimas kompetencijas bei darbo patirtį.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Industrijos Parko g. 3, Juodonių k., Kauno raj.
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Projektų valdymas Analitiškumas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Monika Balakauskaitė
+37062697056

UAB „DOJUS agro" yra didžiausia vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėja Lietuvoje bei rinkos lyderė daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų, jau 30 metų prisidendanti prie ateities žemės ūkio kūrimo. Dirbame su pasaulyje pripažintais premium prekės ženklais, tokiais kaip „John Deere", „Kuhn", „Komatsu" ir kiti.

Įmonės tinklalapishttp://www.dojusagro.lt