846
IT projektų vadovas (-ė)
Dojus agro, UAB

IT projektų vadovas (-ė)Dojus agro, UAB

Siekiame, kad UAB „DOJUS group“ komandoje dirbtų tikri profesionalai ir suteikiame visas galimybes norintiems jais tapti. Kviečiame į savo komandą iniciatyvius, pažangiai mąstančius, mokančius bendradarbiauti ir nebijančius iššūkių specialistus.

DOJUS group komanda šiuo metu nori Tau pasiūlyti IT projektų vadovo (-ės) poziciją, Kaune!

Darbo pobūdis:

* Naudojamų verslo sistemų modernizavimo projektų koordinavimas, pasiūlymų jų tobulinimui teikimas;
* Vadovavimas naujų verslo administravimo sistemų diegimo projektams, jų proceso sklandus organizavimas;
* Nuolatinė verslo poreikio analizė, detalizavimas, konsultavimas, projekto užduočių planavimas, techninių užduočių formulavimas įmonės darbuotojams ar išorės partneriams dėl informacinių sistemų tobulinimo (AX, CRM, Webshop ir pan.);
* Su projekto įgyvendinimu susijusių rizikų valdymas, probleminių situacijų valdymas ir efektyvių sprendimų priėmimas, resursų ir terminų valdymas;
* Sistemos naudotojų konsultavimas
* Projektų valdymui reikalingų žinių turėjimas apie programavimo, IT infrastruktūros ir kibernetinio saugumo sritis.

Reikalavimai kandidatui:

* Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
* Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis valdant IT projektus;
* Projektų valdymo standartų, metodikų ir gerųjų praktikų išmanymas bei jų praktinio taikymo patirtis
* Geros anglų kalbos žinios(rusų kalba – privalumas);
* Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, priimti sprendimus;
* Patirtis su Axapta 2009 ar kita verslo valdymo vystymo sistema bei Atlassian Jira ir Confluence – privalumas.

Mes Tau siūlome:

* Įdomų darbą, savo srityje jau 30 metų lyderiaujančioje ir toliau nuolat augančioje įmonėje;
* Aplinką, skatinančią mokytis, teikti idėjas ir jas įgyvendinti;
* Augimo ir karjeros galimybes;
* Profesionalią ir draugišką komandą visada pasiruošusią padėti;
* Metinį priedą prie fiksuoto darbo užmokesčio;
* Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

IT administrator/Key User
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2105 – 2454
Galioja iki: 2022.10.06
IT administratorius/-ė
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Vilnius
€ 1700 – 2500
Galioja iki: 2022.10.12
Junior IT System Administrator
Payswix, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1600
Galioja iki: 2022.10.14
Junior IT Administrator
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 1400 – 1700
Galioja iki: 2022.10.16
IT pagalbos inžinierius (-ė)
Blue Bridge grupė
Vilnius
€ 1300 – 1500
Galioja iki: 2022.09.29