17
INŽINIERIUS (-Ė) VOKIETIJOJE
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• vadovavimas brigadoms vykdančioms darbus objektuose;
• darbų planavimas, organizavimas, koordinavimas, atsakomybė už rezultatus;
• funkcijų paskirstymas, tinkamo darbo klimato palaikymas, problemų sprendimas;
• bendravimas su užsakovu (anglų arba vokiečių kalba);
• darbo apkrautumo koordinavimas ir analizė, ataskaitų bei išvadų teikimas projekto vadovui;
• darbuotojų darbo laiko apskaitos administravimas, atskaitomybė personalo skyriui.

REIKALAVIMAI:

• ne žemesnis negu aukštesnysis išsilavinimas;
• anglų arba vokiečių kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
• darbo brėžinių skaitymas;
• darbų organizavimo, bendravimo įgūdžiai, gebėjimas spręsti konfliktus ir dirbti komandoje;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
• būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• Profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę;
• Patogias darbo sąlygas bei konkurencingą atlygį;
• Tarnybinį automobilį, apgyvendinimą, sveikatos draudimą;
• Investuosime į Tave – Bendrovė apmoka kvalifikacijos ir kitus mokymus;
• Dirbsite socialiai atsakingoje kompanijoje, vienoje iš didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 1900

Papildoma informacija: • dienpinigiai, kurie mokami atsižvelgiant į tos šalies teisės aktų specifiką; • kintamoji atlygio dalis (KAD) ir/ar priedai atsižvelgiant į darbo rezultatus; • bendra atlygio suma – 3000 EUR/mėn., atskaičius mokesčius.

Vietovė

    Vokietija

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Vokiečių
  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt