768
Tarptautinių programų koordinatorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanate
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Tarptautinių programų koordinatorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanateLIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Tarptautinių programų koordinatoriaus (ės) Medicinos fakulteto dekanate pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

Studentų konsultavimas su studijomis susijusiais klausimais. Įvairios dokumentacijos ruošimas. Efektyvus bendradarbiavimas su akademiniais bei administraciniais padaliniais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu;
  • Puikūs komunikaciniai bei organizaciniai įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertės inovacijas;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

STUDENTŲ PRIĖMIMO KOORDINATORIUS (-Ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 1500 – 1500
Galioja iki: 2022.09.28
PROJEKTO KOORDINATORIUS (-Ė) (terminuota darbo sutartis)
Kaunas
€ 9.94 – 9.94
Galioja iki: 2022.09.30
Medicinos atstovas (-ė)
Genba Pharma
Kaunas
€ 2400
Galioja iki: 2022.10.09
Biuro administratorius (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1030 – 1550
Galioja iki: 2022.10.12
PROJECT LEAD
Hollister Lietuva UAB
Kaunas
€ 2000 – 2300
Galioja iki: 2022.10.07
Bendruomenės koordinatorius (-ė) Kaune