45
Sun Investment Group
TECHNINIS VADYBININKAS

Darbo pobūdis

  • Klientų lankymas visoje Lietuvoje, jų konsultavimas ir kokybiškas aptarnavimas;
  • Objekto stogo matmenų matavimas su dronu ar kitomis priemonėmis;
  • Objekto vietų, kurios yra aktualios elektrinės montavimo darbams, fotografavimas;
  • Optimaliausios kabelio pravedimo eigos numatymas; stogo dangos tipo nustatymas;
  • Vizito formos pildymas ir derinimas su klientu;
  • Domėjimasis klientams siūlomais sprendimais;
  • Komunikacija su atsakingais pardavėjais ir technikais, informacijos perdavimas apie objektą;
  • Esant poreikiui, gedimų identifikacija objektuose ir gedimų šalinimas pagal savo kompetenciją.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba profesinis išsilavinimas inžinerijos, elektros ar statybų srityse;
  • 1 metų patirtis dirbant inžinerijos, elektros ar statybų srityje;
  • Gebėjimas atpažinti stogo tipus;
  • Gebėjimas nustatyti prioritetus ir adaptuotis dinamiškoje darbo aplinkoje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Naudingi įgūdžiai

VK kategorijos pažymėjimas.

Mes siūlome

  • Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
  • Ateities karjeros galimybės įmonės viduje;
  • Atviro bendravimo, skaidrumo ir komandinio darbo kultūrą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
  • Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ieva Vasarytė
+37064706535
„Nogrid" – inovatyvus, patikimas ir kokybę vertinantis saulės sprendimų partneris. Savo veiklą pradėjusi 2016 metais įmonė šiuo metu gali pasidžiaugti profesionalia saulės energetikos ekspertų komanda, kuri jau įgyvendino per 500 projektų Lietuvoje. Daugiau informacijos: www.nogrid.lt Įmonė sparčiai auga bei ieško talentingo Techninio vadybininko.

Įmonės tinklalapishttps://nogrid.lt/