41
Ecoservice, UAB
Šaltkalvis (-ė) (gamybos bazėje) Vilniuje

Darbo pobūdis

Ieškome papildymo mūsų šaltkalvių komandai!

Darbo funkcijos:
Gamybos įrengimų priežiūros, techninio aptarnavimo ir remonto darbų organizavimas ir vykdymas, vadovaujant techninių įmonės darbuotojų komandai bei pasitelkiant rangovus;
Gamybinės įrangos komponentų montavimas/demontavimas;
Gamybinės įrangos paruošimas remontui, remontas, paleidimas po remonto;
Atsarginių dalių poreikio formavimas ir tiekimo užtikrinimas;
Techninės dokumentacijos pildymas.

Slankusis darbo grafikas: 3 darbo dienos/3 poilsio dienos, darbo laikas nuo 07.00 iki 19.00 val.
Darbo vieta – Gariūnų g. 71, Vilnius.

Reikalavimai kandidatui

Profesinis arba techninis išsilavinimas;
Gebėjimas atlikti įrengimų priežiūros ir remonto darbus;
Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
Darbo patirtis, susijusi su gamybos įrengimų priežiūra ar remontu;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Stiprią ir draugišką komandą;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Dovanojame dovanas švenčių proga, skiriame premijas ypatingų progų metu;

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +370 687 48942, Nerijus, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1197 - 1567

Papildoma informacija: Darbo užmokestis - nuo 800 iki 1000 eurų "į rankas", priklausomai nuo darbo patirties

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gariūnų g. 71

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt