71
Man rūpi rytojus, UAB
VAIRUOTOJAS (-A)/KROVĖJAS (-A)

Darbo pobūdis:

  • Nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos pervežimas, krovimas;

Reikalavimai:

  • Darbštumas, patikimumas, sąžiningumas, žalingų įpročių neturėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • ADR pažymėjimas;
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Savaitgaliai namuose;
  • Mėnesinis atlyginimas „į rankas“ - nuo 900.00 € iki 1500.00 € . Galutinis pasiūlymas priklausys nuo pasirinkto kandidato pirminės patirties ir kompetencijų;
  • Pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1382 - 2454

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vladimiras .

UAB „MAN RŪPI RYTOJUS“ teikia nebenaudojamos elektros ir elektroninis įrangos (šaldytuvai, mikrobanginės krosnelės, skalbimo mašinos, kompiuteriai ir pan.) surinkimo ir priėmimo paslaugas.

Įmonės tinklalapishttp://manrupirytojus.lt