39
INTERSURGICAL, UAB
Grafikos dizaineris (-ė)

UAB “Intersurgical” yra viena iš medicininių kvėpavimo sistemų projektavimo, gamybos ir tiekimo lyderių Europoje.
Daugiau nei 20 metų Intersurgical tiekia aukštos kokybės gaminius bei paslaugas ligoninėms visame pasaulyje.
Siekiant išlaikyti šiuos aukštus standartus, įmonė ieško dirbti Pabradėje

Grafikos dizainerį (-ę)

Darbo pobūdis:
Grafiškai iliustruoti Intersurgical gaminių panaudojimą, taikomus įspėjimus bei informaciją, pateikiamą naudojimo instrukcijose, kurti, maketuoti ir paruošti spaudai įvairaus pobūdžio spausdintą medžiagą, tvarkyti su spausdinta medžiaga susijusią dokumentaciją.
Bendradarbiauti su kitais „Intersurgical“ padaliniais, siekiant užtikrinti efektyvų ir savalaikį gaminių naudojimo iliustracijų pateikimą galutiniams vartotojams

Pagrindinės atsakomybės:
• Ruošti gaminių naudojimo iliustracijas vadovaujantis vidiniais įmonės stiliaus reikalavimais;
• Užtikrinti, kad iliustracijos yra aiškiai suprantamos, neklaidinančios galutinių vartotojų;

Reikalavimai:
• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių metų studentas)
• Grafinio dizaino paketų žinios (Adobe)
• Labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu
• Geri bendravimo įgūdžiai ir lankstumas dirbant komandoje
• Tikslumas bei dėmesys detalėms

Privalumai:
• Panašaus darbo patirtis
• Gebėjimas vienu metu dirbti su keliais projektais arba užduotimis
• Gebėjimas efektyviai dirbti individualiai arba komandoje
• Proaktyvumas

Mes siūlome:
• Įdomų ir iššūkių kupiną darbą pasaulinio lygio įmonėje projektuojančioje, gaminančioje ir į visą pasaulį tiekiančioje aukštos kokybės medicinos prietaisus, skirtus kvėpavimo palaikymui;
• Pilnus darbo apmokymus;
• Puikią galimybę lavinti įgūdžius ir patirtį;
• Draugišką darbo atmosferą;
• Lankstų darbo grafiką
• Atostogas laiku ir darbą be viršvalandžių;
• Transportavimą autobusais į ir iš darbo (Vilnius-Pabradė-Vilnius);
• Darbo užmokestis nuo 1300-1500 Eur/mėn. su mokesčiais (priklausomai nuo turimos patirties ir žinių).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1500

Vietovė

    Pabradė, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Adobe

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .