774
Buhalterė (-is)
Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen e.V. atstovybė

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su klientais iš Vokietijos ir kitų ES šalių
  • Mėnesinių PVM deklaracijų parengimas
  • Darbuotojų atlyginimų skaičiavimas
  • Buhalterinės atskirų klientų apskaitos vedimas
  • Mėnesinių ir metinių ataskaitų rengimas
  • Atstovavimas klientų interesams valstybinėse institucijose
  • Klientų konsultavimas mokesčių klausimais

Reikalavimai kandidatui :

  • Buhalterijos, finansų, ekonomikos arba teisės srities išsilavinimas
  • Vokiečių kalbos žinios, anglų k. būtų privalumas
  • Buhalterinio darbo patirtis, ypač rengiant PVM deklaracijas, metines ataskaitas, atliekant atlyginimų skaičiavimą
  • Geras Lietuvos Respublikos įstatymų išmanymas

Mes siūlome :

  • Darbą vokiškai kalbančioje aplinkoje
  • Malonią darbo atmosferą
  • Mėnesinį atlyginimą nuo 1500 Eur priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo laiko
  • Galimybę pradėti nuo nepilnos darbo dienos
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes

Gyvenimo aprašymą vokiečių arba anglų k. prašome siųsti iki rugsėjo 30 d.

EU Accounts payable and finance administration manager
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2500 – 3000
Galioja iki: 2022.12.15
DEMAND AND SUPPLY PLANNING SPECIALIST
Nestlē Baltics
Vilnius
€ 2300 – 2500
Galioja iki: 2022.12.07
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2279
Galioja iki: 2022.12.10
Talent Acquisition Specialist
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)
Vilnius
€ 1600 – 2000
Galioja iki: 2022.12.11
Office Administrator
Modus Group
Vilnius
€ 1100 – 1500
Galioja iki: 2022.12.21
Senior Learning and Development Specialist