55
Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen e.V. atstovybė
Buhalterė (-is)

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su klientais iš Vokietijos ir kitų ES šalių
  • Mėnesinių PVM deklaracijų parengimas
  • Darbuotojų atlyginimų skaičiavimas
  • Buhalterinės atskirų klientų apskaitos vedimas
  • Mėnesinių ir metinių ataskaitų rengimas
  • Atstovavimas klientų interesams valstybinėse institucijose
  • Klientų konsultavimas mokesčių klausimais

Reikalavimai kandidatui :

  • Buhalterijos, finansų, ekonomikos arba teisės srities išsilavinimas
  • Vokiečių kalbos žinios, anglų k. būtų privalumas
  • Buhalterinio darbo patirtis, ypač rengiant PVM deklaracijas, metines ataskaitas, atliekant atlyginimų skaičiavimą
  • Geras Lietuvos Respublikos įstatymų išmanymas

Mes siūlome :

  • Darbą vokiškai kalbančioje aplinkoje
  • Malonią darbo atmosferą
  • Mėnesinį atlyginimą nuo 1500 Eur priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo laiko
  • Galimybę pradėti nuo nepilnos darbo dienos
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes

Gyvenimo aprašymą vokiečių arba anglų k. prašome siųsti iki rugsėjo 30 d.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos ir darbo laiko

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Vokiečių
  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .
+370 699 66353

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje
(AHK) jau 25 metus yra svarbiausias Vokietijos įmonių partneris Baltijos
šalyse. Rūmai, vienijantys daugiau nei 400 narių, suteikia puikias
galimybes įmonėms plėsti eksportą į Baltijos šalis ir Vokietiją, teikia
verslo kontaktų paieškos ir kitas paslaugas, prisidedančias prie dvišalio
ekonominio bendradarbiavimo skatinimo bei investicijų iš Vokietijos
pritraukimo.

Įmonės tinklalapishttp://www.ahk-balt.org