44
Viacon Baltic Pipe , UAB
Gamybos darbuotojas

Darbo pobūdis

Pamaininis darbas naujoje plastikinių gofruotų vamzdžių gamykloje.

Darbo grafikas:
• 2 dieninės pamainos 6.00-18.00 val.
• 2 naktinės pamainos 18.00 – 6.00 val.
• 4 dienos laisvos.

Darbo aprašymas

• Procesų priežiūra.
• Žaliavų padavimas į gamybinę liniją.
• Pagamintos produkcijos pakavimas ir išvežimas.
• Brokuotos produkcijos smulkinimas tiesiniu pjūklu.
• Tvarkos palaikymas darbo vietoje.
• Apmokome.

Darbo vieta: Margavos k., Karmėlavos sen., (Netoli Kauno LEZ)

Reikalavimai darbuotojui

• Jei darbas gamyboje tau yra pažįstamas – drąsiai kandidatuok!
• Darbo metu reikės kelti svorius iki 25 kg.
• Minimali darbo patirtis su auto/elektro krautuvu.

Įmonė siūlo

• Darbą stabilioje ir patikimoje tarptautinėje kompanijoje.
• Asmeninio tobulėjimo bei tolimesnės karjeros galimybes.
• Draugišką, stabilų ir profesionalų kolektyvą.
• Papildomą sveikatos draudimą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1840 - 2015

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Žirgyno g. 3, Margavos k., Karmėlavos sen., LT-54471 Kauno r. sav.

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Įgūdžiai

 Bendradarbiavimas Komandinis darbas Atsakingumas
Kontaktinis asmuo
Karolis Ežerskis
+37064051370

Su šiuolaikinėmis pažangiausiomis technologijomis sujungusi daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį „ViaCon“ yra tiltų ir pralaidų, geotechninių bei vandentvarkos sprendinių pionierius.
Savo klientams „ViaCon“ siūlo daugybę išskirtinių moderniausių sprendinių, kurie yra patikimi, ilgaamžiai ir sukurti taip, kad atitiktų kintančio pasaulio poreikius. „ViaCon“ sprendiniai padeda visuomenei siekti gyvybiškai svarbių - tvarių tikslų.
„ViaCon“ grupės įmonės projektuoja, gamina ir tiekia platų produktų asortimentą geležinkeliams, keliams tiesti, tiltams statyti ir prižiūrėti, inžineriniams lauko tinklams. Įmonių produkcija plačiai žinoma civilinės inžinerijos, aplinkosaugos, vandentvarkos ir atliekų tvarkymo sistemų srityse. Plėsdami savo veiklą, kviečiame prie „ViaCon Baltic" kolektyvo prisijungti iššūkių nebijančius, profesionalius, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų darbuotojus.