63
Sandėlio darbuotojas (-a) – po 6 mėn. nemokami kvalifikacijos kėlimo kursai
Heyrelo
Heyrelo
Heyrelo

Heyrelo

Nauja Lietuvoje darbo platforma Heyrelo ieško motyvuotų, dinamišką darbą mėgstančių sandėlio darbuotojų.

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, iškrovimas bei išdėliojimas į lentynas
  • Prekių atrinkimas, tikrinimas bei pakavimas
  • Užsakymų surinkimas
  • Kai kuriais atvejais gali tekti kelti svorius iki 25 kg

Reikalavimai

  • Turite vidurinį išsilavinimą
  • Esate motyvuotas veikti ir mėgstate vertinimą už rezultatus
  • Esate atidus ir darbštus
  • Greitai prisitaikote naujoje aplinkoje
  • Norite kelti savo kvalifikaciją ateityje
  • Privalumas: panašaus darbo patirtis

Heyrelo yra nauja Lietuvoje darbo platforma siūlantį gerą darbo užmokestį, karjeros galimybes ir lankstų darbo grafiką, kuris prisitaiko prie tavo gyvenimo būdo. Kiekvienam Heyrelo darbuotojui siūlome:

Didesnį negu įprastai darbo užmokestį
Heyrelo platforma apjungia kelis daugiau mokančius terminuoto darbo kontraktus į vieną ilgalaikį darbo pasiūlymą, kad jūs galėtumėte uždirbti daugiau negu dirbdami tą patį darbą kitur.

Nemokamus kvalifikacijos kėlimo kursus
Kiekvienam dirbančiam Heyrelo platformoje ilgiau nei 6 mėn. apmokame pasirinktų kvalifikacijos kėlimo kursų išlaidas (pvz. autokrautuvo ar C kategorijos vairavimo kursus).

Lankstų darbo grafiką
Pasirinkite kada ir kokiomis sąlygomis jums patogu dirbti Heyrelo platformoje, kad darbas atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Darbuotojo Andriaus atsiliepimas: Darbas Heyrelo niekada nenusibosta. Tris mėnesius dirbau sandėlio operatorium vienoje didelėje Lietuvos įmonėje, o po to gavau pasiūlymą dirbti šešis mėnesius užsakymų surinkėju siuntų terminale. Svarbiausia kad uždirbau daugiau nei būčiau dirbęs ten pats!

Jeigu ši pozicija jus sudomino, prašome savo gyvenimo aprašymą / CV siųsti el.paštu talent@heyrelo.com laiško temoje nurodant “Sandėlio darbuotojas (-a)”. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 756 - 1430

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Terminuota sutartis
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Tomas Slimas

Heyrelo yra nauja Lietuvoje darbo platforma siūlantį gerą darbo užmokestį, karjeros galimybes ir lankstų darbo grafiką kuris prisitaiko prie tavo gyvenimo būdo.

Įmonės tinklalapishttp://www.heyrelo.com