711
Įmonių grupės direktoriaus padėjėja (-as) - referentė (-as)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Įmonių grupės direktoriaus padėjėja (-as) - referentė (-as)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - didelė, šiuolaikiška, moderni, nuolat besiplečianti tarptautinė įmonių grupė, kurios verslo sritys apima visą pagrindinį informacinių ir moderniųjų technologijų spektrą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Operatyviai ir efektyviai administruoti įmonių grupės valdybos pirmininko darbotvarkę;
Organizuoti pasitarimus, susirinkimus, juos protokoluoti;
Organizuoti vaizdo konferencijas su klientais, partneriais ir įmonių užsienyje vadovais
Deleguoti įmonių grupės vadovo užduotis įmonių vadovams ir kitiems atsakingiems darbuotojams;
Kontroliuoti vadovo skirtų užduočių vykdymo terminus ir užtikrinti savalaikį grįžtamąjį ryšį apie jų įvykdymą;
Pagal savo kompetenciją kontroliuoti vadovui pasirašyti teikiamų dokumentų formą ir terminus;
Organizuoti darbuotojų, lankytojų, interesantų susitikimus su vadovais, planuoti jų laiką.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 3 metų darbo įmonių grupės ar didelės įmonės vadovo padėjėja/referente patirtis;
BŪTINA SĄLYGA - labai geras rusų kalbos mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Įmonių grupės vadovo užduočių delegavimo įmonių vadovams ir kitiems atsakingiems darbuotojams patirtis;
Vadovo skirtų užduočių vykdymo terminų kontrolės ir grįžtamojo ryšio užtikrinimo patirtis;
Greita orientacija, organizuotumas, atsparumas stresui.
Mes jums siūlome
Darbą aukštos verslo kultūros tarptautinėje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
Visas reikalingas darbo priemones;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.

TV reklamos pardavimo projektų vadovas
Talentor Lietuva
Vilnius
€ 2200 – 2600
Galioja iki: 2022.10.10
Marketingo vadovas (-ė), CMO
IMPULS
Vilnius
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2022.10.19
Biuro administratorius
Persona Optima, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2200
Galioja iki: 2022.10.21
Skaitmeninio marketingo specialistas (-ė)
BIGBANK AS filialas
Vilnius
€ 1900 – 2500
Vadovo asistentas (-ė)
MDP Holding
Vilnius
€ 1400 – 2455