486
Vairuotojas-traktorininkas
Ecoservice, UAB

Vairuotojas-traktorininkasEcoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojui - traktorininkui Klaipėdos mieste.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Gatvių šlavimas vakuuminiu automobiliu.
Kokybiškas ir savalaikis teritorijų priežiūros darbų atlikimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą;
Kelkraščių, šaligatvių, takų, autobusų stotelių, automobilių stovėjimo aikštelių, parkų, skverų priežiūra.
Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 07.00 val. iki 16.00 val.
Daugiau informacijos telefonu 8-684-62640.

Įmonė siūlo

Sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą nuo 900-1200 Eur "į rankas" priklausomai nuo turimų įgūdžių su galimybę užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Papildomas atostogų dienas;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;

Reikalavimai darbuotojui

Traktorininko pažymėjimas (TR1, SM);
Supratimas apie technikos priežiūrą;
Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas-privalumas.

Kokybės kontrolės koordinatorė (-ius)
LIETUVOS ORO UOSTAI, VĮ
Kaunas
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2022.12.23
HR projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1500 – 2800
Galioja iki: 2022.12.25
Ugdymo ir karjeros partneris (-ė)
Verslo investicijos personalui, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4500
Galioja iki: 2022.12.26
GENERAL LEDGER SPECIALIST (Estonian or Lithuanian Speaking)
Cognizant Lietuva
Vilnius
€ 2700 – 2860
Galioja iki: 2022.12.08
Duomenų administravimo specialistas (-ė) (terminuota darbo sutartis)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1575 – 1575
Galioja iki: 2023.01.02
Eismo saugos specialistas (-ė)
Transporto kompetencijų agentūra
Vilnius
€ 1600 – 2000
Galioja iki: 2022.12.07