51
SANDĖLIO IR LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė)
Įmonių grupė BOD Group

Darbo pobūdis:

Efektyvaus bei kokybiško sandėlio darbo planavimas, organizavimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas, efektyvaus sandėliavimo plotų išnaudojimo užtikrinimas;
Vadovavimas komandai, užduočių darbuotojams nustatymas, jų įvykdymo kontrolė;
LEAN nuolatinio tobulėjimo sistemos vystymas;
Sistemiškas centrinio sandėlio veiklos procesų optimizavimas;
Užsakymų priėmimo, krovinių (prekių) iškrovimo, sandėliavimo, atrinkimo ir pakrovimo procesų užtikrinimas bei kontrolė;
Darbų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas;
Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos sandėlyje palaikymas, kontrolė, inventorizacijų atlikimas;
Sklandaus bendradarbiavimo tarp sandėlio/tiekimo/gamybos užtikrinimas;
Su sandėliu susijusių dokumentų administravimas.

Mes siūlome:

Darbo vietą aukštųjų technologijų centre (Mokslininkų g. 6A, Vilnius);
Nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai;
Skanias tradicijas pirmadieniais, bendras įmonės išvykas ir šventes, asmeninio tobulėjimo galimybes bei kiekvieno kolegos pagalbos ranką;
Nelaimingų atsitikimų draudimą visą parą;
Darbo vietą, kurioje vertinamas profesionalumas, nuoširdumas, paprastumas, iniciatyvumas ir komandinis darbas.

Reikalavimai:

Turite vadovavimo sandėliui patirties (ne mažiau kaip 2 metai);
Loginio mąstymo, gerų organizacinių sugebėjimų, lankstumo, planavimo įgūdžių;
Puikaus kompiuterinio raštingumo (MS Office programomis, EuroSkaita – būtų privalumas);
Smalsumo, analitiškumo, gebėjimo greitai įsisavinti ir analizuoti informaciją ir reaguoti į iškilusias problemas;
Reiklumo sau ir kitiems, mokėjimo sutelkti ir motyvuoti komandą;
Patirtį gamybinėje įmonėje laikysime privalumu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2450 - 3000

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgus į darbo patirtį ir kompetencijas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6A, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Sprendimų priėmimas Sourcing Komandinio darbo įgūdžiai

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Zita Jurgelėnienė
+370 694 25426

SoliTek –modulių gamintojas, teikiantis ir montavimo paslaugas. Naujausios kartos Stiklas/Stiklas moduliai gaminami naudojant atsinaujinančią energiją. Kiekvienam individualiam projektui mes galime pritaikyti modulių išmatavimus, formą, spalvą ir kitus technologinius parametrus.

Įmonės tinklalapishttps://www.solitek.lt/lt