65
BSS grupė, UAB
Pardavimų vadybininkas (-ė) (el. prekyba)

Darbo pobūdis
Naujam komandos nariui patikėsime šias užduotis:

• Internetinės parduotuvės administravimas;
• Rinkodaros poreikių analizavimas, planų kūrimas ir įgyvendinimas;
• Prekių asortimento, likučių ir pristatymo priežiūra;
• Klientų konsultavimas ir informacijos teikimas;
• Produktų aprašymų priežiūra ir optimizavimas rinkodaros tikslais;
• Tiekimo didmenos klientams organizavimas;
• Internetinės prekybos sistemos plėtros planavimas ir įgyvendinimas;
• Reklamos kampanijų kūrimas ir valdymas.

Reikalavimai darbuotojui
Tikimės, kad:

• turite žinių ir patirties elektroninės komercijos srityje;
• išmanote internetines technologijas ir turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
• turite SEO, reklamos tinklų ir kitų rinkodaros technologijų žinias;
• turite gerus komunikacijos ir planavimo įgūdžius;
• turite iniciatyvų požiūrį į darbą;
• Puikiai kalbate ir rašote lietuvių ir anglų kalbomis (kitos užsienio kalbos privalumas);
• Gebate savarankiškai ieškoti informacijos ir spręsti problemas.

Dideliu privalumu laikysime:

• Įgūdžius dirbant su grafinio redagavimo programomis;
• Gebėjimą dirbti su analitinėmis sistemomis;
• Socialinių tinklų rinkodaros išmanymą.

Įmonė siūlo
Ką mes Jums siūlome?

• Įdomų produktą;
• Dinamišką aplinką;
• Galimybes tobulėti profesinėje veikloje;
• Darbą tarptautinėse rinkose;
• Palaikymą Jūsų asmenybės augime;
• Draugišką, palaikančią ir skatinančią tobulėti komandą;
• Atlyginimą nuo 1700-1800 eur įskaitant mokesčius (fiksuotas mėnesinis darbo užmokestis); •
• Papildomus priedus pasiekus tikslus.

Atlyginimas
1700-1800 Eur įskaitant mokesčius yra fiksuotas mėnesinis darbo užmokestis. Tikslų pasiekimas skatinamas papildomais priedais.

UAB „Filalab“
Esame 3D spausdintuvams skirtų filamentų gamintojai Lietuvoje. Siekdami geriausios kokybės įdedame visas savo jėgas ir pastangas. Šioje pramonėje esame neseniai, tai skatina mus būti inovatyviais ir ambicingais siekiant pateikti vartotojams aukščiausios kokybės produktą. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas.

Mes didžiuojamės savo "draugišku aplinkai" produktu. Viena iš mūsų vertybių - darbas, kuris nekenktų aplinkai. Mūsų PLA 80% sudaro biologiškai skaidomas plastikas ir atsinaujinantys gamtos ištekliai. Produkto pakavimui naudojamos ritės pagamintos iš perdirbto ABS plastiko.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
BSS grupė – profesionalias patalpų valymo ir teritorijos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė. Savo veiklą pradėjome 2009 metais. Sėkmingai augame, konkuruojame ir dirbame visoje Lietuvos teritorijoje. Kviečiame į savo komandą energingus, atsakingus ir draugiškus narius, kuriems tapsime antraisiais namais. Esame viena didžiausių neįgaliųjų socialinių įmonių Lietuvoje, todėl pirmenybė peržiūrint gyvenimo aprašymus bus teikiama kandidatams, turintiems dalinį (30-55 proc.) darbingumą.

Įmonės tinklalapishttp://bssgrupe.lt