65
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Administratorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanate

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Administratoriaus (ės) Medicinos fakulteto dekanate
pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Studentų konsultavimas su studijomis susijusiais klausimais;
  • Įvairios dokumentacijos ruošimas;
  • Efektyvus bendradarbiavimas su akademiniais bei administraciniais padaliniais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • Puikūs komunikaciniai bei organizaciniai įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertė inovacijas;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Siūlomas atlyginimas: 1513 €/mėn. su priedais neatskaičius mokesčių.

Telefonas pasiteiravimui: +370 37 327260

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2022 m. spalio 9 d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1513

Papildoma informacija: su priedais neatskaičius mokesčių.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Ingrida .
+370 37 327260