39
ORLEN Lietuva, AB
Elektros inžinierius

Reikalavimai

• aukštasis techninis (elektros inžinerijos) išsilavinimas;
• mokėti lietuvių kalbą bei anglų kalbos pagrindus ir gebėti vartoti profesinėje srityje, rusų kalbos žinios – privalumas;
• žinoti elektros įrenginių eksploatavimo saugos taisyklių reikalavimus (turint žinias patvirtinančius atestatus (AK kategorijos) bei atsakingo už darbų vadovo, darbų vykdytojo funkcijas ir turint leidimą išduoti nurodymus, potvarkius bei asmeniškai apžiūrėti elektros įrenginius);
• gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti, spręsti su veikla susijusius inžinerinius, techninius klausimus bei taikyti praktikoje pažangias darbo iniciatyvas;
• išmanyti darbą kompiuteriu (kiek tai reikalinga darbo funkcijoms atlikti).

Darbo pobūdis

• vykdyti gamybos padalinio elektros įrengimų techninės būklės ir eksploatacijos techninę priežiūrą;
• organizuoti ir kontroliuoti įrengimų priežiūros tarp remontų vykdymą, jų paruošimą remontams ir remonto darbų atlikimą;
• ruošti remonto darbų atlikimo apimtis, įvertinti įrengimų, medžiagų, atsarginių dalių, reikalingų tinkamam įrengimų remontui, eksploatavimui ir techninės būklės palaikymui poreikį, organizuoti jų pirkimą bei dalyvauti sudarant remonto darbų biudžetą;
• koordinuoti įrengimų remonto darbų vykdymo eigą, jų terminus; priimti darbus iš vykdytojų, tikrinant atliktų darbų kokybę ir susijusių dokumentų sutvarkymą.

Įmonė siūlo

• draugišką kolektyvą, demokratišką darbo aplinką;
• įdomų, savarankišką ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje;
• unikalią galimybę įgyti patirties Oil & Gas sektoriuje;
• mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2274 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją), kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %) ir platų papildomų naudų paketą: nemokamą pervežimą autobusu į darbą / iš darbo, gyvybės draudimą, sveikatos draudimą, darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą, papildomas atostogų dienas, vidinės karjeros galimybes, mokymus, nuolaidų korteles degalinėse, prekybos, paslaugų įmonėse ir kt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1562 - 2274

Papildoma informacija: mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2274 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %) ir platų papildomų naudų paketą.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai, Mažeikių raj.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt