29
UAB FOURSIX
Vyr. buhalteris (-ė)
UAB FOURSIX
UAB FOURSIX

UAB FOURSIX

Darbo pobūdis

- Pirminių apskaitos dokumentų rengimas ir apskaita;
- Darbo užmokesčio apskaita;
- Darbas su buhalterine programa Rivilė;
- Mėnesinių ataskaitų teikimas Sodrai, VMI, Statistikos departamentui;
- Finansinės atskaitomybės rengimas ir teikimas, metinių ataskaitų teikimas;
- Įmonės darbuotojų konsultavimas mokesčių ir kitais buhalterinės apskaitos klausimais.

Reikalavimai

- 3 – 5 metų darbo patirtis dirbant vyr. buhalterio/-ės pozicijoje (privalumas – darbo patirtis statybos veiklą vykdančioje įmonėje);
- Patirtis dirbant buhalterine programa Rivilė;
- Turite analitinį mąstymą, esate imlus (-i) naujovėms, dirbate sistemingai ir savarankiškai.

Mes siūlome

- Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas;
- Praktinių žinių ir įgūdžių tobulinimą;
- Kandidato sukauptą patirtį ir turimas kompetencijas atitinkantį atlyginimą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2600

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Dubysos 25A
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Apskaita Komunikabilumas Lankstumas Iniciatyvumas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Rokas Jurčys
+37060076391

FOURSIX – vidutinio dydžio įmonių grupė, teikianti pilnaverčius integruotus statybos sprendimus Vakarų Europoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Visiems, su kuriais dirbame, suteikiame aukščiausią kokybę už prieinamą kainą. Darbus pradedame ir baigiame tiksliai suplanuotu laiku, nes tik taip suprantame tarpusavio pasitikėjimą. Kiekvienoje šalyje griežtai laikomės vietos įstatymų ir normatyvų. Šiuo metu aktyviai augame ir plečiamės. Jau esame įsteigę ofisus Nyderlanduose, Švedijoje, Lietuvoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.foursix.eu