256
Logistikos Vadybininkas JAV rinkoje
UAB „Transporto ekspertas“

Reikalavimai darbuotojui

Vienerių metų patirtis JAV transporto rinkoje;
Nepriekaištinga anglų kalba;
Stiprus supratimas bei patirtis Amerikos krovinių rinkoje;
Komunikabilumas;
Gebėjimas atlikti daug užduočių vienu metu;
Kompiuteriniai įgūdžiai;
Problemų sprendimo įgūdžiai;
Stipri patirtis derybos srityje;
Punktualumas.

Darbo pobūdis

Krovinių paieška Amerikos rinkoje ir kainų deryba;
Transporto maršruto planavimas;
Nuolatinis bendravimas su vairuotojais ir jų darbo eigos priežiūra;
Nuolatinis bendravimas su krovinių brokeriais;
Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio Lietuvos laiku - 15:00-01:00.
Ieškome motyvuoto darbuotojo, sugebančio greitai įsisavinti naujas užduotis;
Atlyginimas priklausys nuo patirties ir gebėjimų;
Pirmenybė teikiama asmenims turintiems patirties Amerikos logistikoje ir gerai ją išmanantiems, ypač gyvenusiems ir tokį darbą dirbusiems Amerikoje;
Ieškome darbuotojo ilgalaikiui darbui.

Įmonė siūlo

Siūlome procentinį atlyginimą suteikiantį neribotas galimybes uždirbti daugiau.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 3200

Papildoma informacija: Jūsų uždarbis priklausys nuo jūsų pačių - Siūlome procentinį atlyginimą suteikiantį neribotas galimybes uždirbti daugiau.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Grazvydas Zemaitis
+37066584791

Transporto ekspertas - tai inovatyvi auganti transporto įmonė, kuri atlieka pervežimus Amerikos rinkoje. Šiuo metu kompanija plečiasi ir ieško naujų komandos narių, kurie prisidėtų prie įmonės plėtros bei inovacijų diegimo.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Eksporto vadybininkas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2975
Galioja iki: 2024.04.25
Transporto vadybininkė (-as)
Integre Trans, UAB
Vilnius
€ 2103 – 3801
Galioja iki: 2024.05.09
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Informacinio centro vadybininkas (-ė)
Westerwijk valdymas, UAB
Vilnius
€ 1300 – 1400