44
Onega Baltic Trade
PARDAVĖJA (-AS)

Darbo aprašymas:

  • Prekių kokybės, kainų, eksploatacinių savybių ir kt. tikrinimas;
  • Informacijos suteikimas klientams;
  • Prekių ekspozicijos priežiūra;
  • Darbas su kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime);
  • Tvarkos palaikymą prekybos salėje ir jos priežiūra;

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, pareigingumas;
  • Darbo kompiuteriu pradmenys;
  • Atidumas, greita reakcija.

Naudingi įgūdžiai:

  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 880 - 1100

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Valentinas .
868686026

Mažmeninė prekyba gaiviais ir alkoholiniais gėrimais.
10 metų sėkmingai vydantį veiklą, turinti - 22 parduotuves Lietuvoje, įmonė šiuo metu plečiasi ir ieško naujo komandos nario.