59
Vita Baltic International, UAB
EKONOMISTAS (-Ė) - BUHALTERIS (-Ė)

Alytaus raj. įsikūrusi ir dinamiškai auganti
porolono gamykla kviečia dalyvauti

EKONOMISTO (-ĖS) - BUHALTERIO (-ĖS)
atrankos konkurse

Darbo pobūdis:

• Žaliavų ir gatavos produkcijos savikainos apskaita, buhalterinių operacijų vykdymas;
• Produkcijos planinės / faktinės savikainos kalkuliacija,
• Statistinių ataskaitų ruošimas;
• Valdymo ataskaitų ruošimas;
• Dalyvavimas rengiant pinigų srautų planavimą;
• Dalyvauti planavimo, valdymo apskaitos ir atskaitomybės procesų tobulinimo projektuose bei veiklos planavimui ir valdymo apskaitai naudojamų informacinių sistemų diegime.

Reikalavimai:

• Aukštasis (aukštesnysis) ekonominis / buhalterinis išsilavinimas (paskutinio kurso studentas (-ė));
• Buhalterinio darbo patirtis (privalumas, bet ne būtinumas);
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS EXCEL, WORD, PowerPoint),
• Privalumas apskaitos programomis iSCALA, TAGETIK, QLICK;
• Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, siekis tobulėti;
• Darbo komandoje įgūdžiai;
• Anglų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome:

Jūsų kompetenciją atitinkantį atlygį GROSS nuo 2000 eur/mėn, profesinio tobulėjimo galimybes, įdomų darbą draugiškame, inovatyviame kolektyve.

Daugiau informacijos: www.vitabaltic.lt
CV prašome siųsti iki 2022 m. rugsėjo mėn. 30 d.
Faksas: (315) 55422
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Excel MS Word MS PowerPoint

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://www.vitabaltic.lt