45
Ecoservice, UAB
Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė) Vilniuje

Darbo pobūdis

Šiuo metu mūsų komandai ieškome aktyvaus ir veiklaus teritorijų priežiūros vadybininko Vilniuje, kurio pagrindinės funkcijos bus:
- Teritorijų priežiūros mechanizuoto valymo ir tvarkymo darbų organizavimas, jų darbo koordinavimas ir kontrolė;
- Pavaldžių darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas ir darbo užmokesčio paskaičiavimas;
- Darbo technikos (traktoriai, mašinos, trimeriai ir pan.) sutartiniams darbams atlikti poreikio analizė ir techninės būklės priežiūros organizavimas;
- Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
- Esamų ir naujų teritorijų priežiūros sutarčių administravimas ir įgyvendinimas;
- Klientų įsiskolinimų valdymas, gautų pretenzijų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
- Organizacinio/koordinacinio darbo patirtis;
- Vadovavimo bent 10 darbuotojų komandai patirtis;
- Komandos formavimo patirtis;
- Puikūs bendravimo, konfliktinių situacijų sprendimo ir derybų įgūdžiai;
- Geri darbo kompiuteriu (MS Office progranų naudojimo) įgūdžiai;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Atsakingumas, operatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygas;
- Draugišką ir visuomet palaikantį kolektyvą;
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
- Skatinimą įvairių darbuotojui svarbių gyvenimo įvykių ir sukakčių proga;
- Įdomų darbą dinamiškoje organizacijoje;
- Visas darbui reikalingas priemones - kompiuterį, mobilų aparatą, kuro sąnaudų apmokėjimą ir kt.;
- Platų atsakomybių lauką, galimybę savarankiškai priimti sprendimus.

Kilus klausimams skambinkite numeriu +37061291293.
Ecoservice privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1382 - 1752

Papildoma informacija: darbo užmokestis priklauso nuo darbuotojo asmeninio rezultatyvumo - nuo 900 iki 1200 eurų "į rankas".

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 30 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 1000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt