51
ADMINISTRATORIUS (-Ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras

VšĮ Nacionalinis kraujo centras - didžiausia kraujo donorystės įstaiga Lietuvoje, krauju aprūpinanti visos šalies asmens sveikatos priežiūros įstaigų pacientus.

Kviečia prisijungti ADMINISTRATORIŲ (-Ę)

DARBO POBŪDIS:

  • Sklandaus įstaigos darbo užtikrinimas, pagalba įstaigos darbuotojams kasdieniais administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais;
  • Informacijos srautų valdymas: telefono skambučių, įvairios informacijos paieška bei sisteminimas ir kt.;
  • Įstaigos svečių priėmimas laikantis aptarnavimo standartų;
  • Įstaigos dokumentacijos ir korespondencijos valdymas bei paskirstymas;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

REIKALAVIMAI:

  • Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą;
  • Puikios lietuvių, geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, atidumas detalėms, greita orientacija;
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, komunikabilumas, reprezentatyvumas;
  • Raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai reaguoti, paslaugumas, pozityvus požiūris, geranoriškumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Privalumas - darbo patirtis privačiame sektoriuje.

MES SIŪLOME:

  • Tapti didžiausios kraujo donorystės įstaigos Lietuvoje komandos nariu;
  • Įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių kupiną darbą;
  • Darbo užmokestį –1971 Eur (neatskaičius mokesčių);
  • Galimybę dirbti tarptautiniuose projektuose;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1971

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office programos

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Edita -
+37052392449

Nacionalinis kraujo centras - didžiausia kraujo donorystės įstaiga Lietuvoje, krauju aprūpinanti visos šalies gydymo įstaigas. Savanoriai neatlygintini kraujo donorai, suvokiantys kraujo donorystę kaip savo pareigą dalyvauti gelbstint gyvybes, yra tie visuomenės nariai, nuo kurių ir prasideda kraujo kelias.

Įmonės tinklalapishttp://www.kraujodonoryste.lt/