81
Konstruktorius (-ė)
Projektų rengimo biuras, UAB

Projektų rengimo biuras, tai architektų / inžinierių kompanija, atliekanti pačius įvairiausius statinių projektavimo darbus:

• Mūsų klientai: SBA, Rimi,Merko, Lidl, Girteka, Darnu Group, Eika ir kiti
• Objektų įvairovė: prekybos centrai, logistikos sandėliai, daugiabučiai ir kiti
• Paslaugas teikiame: Lietuvoje, Norvegijoje,

Darbo pobūdis:

• Statinių konstrukcinės dalies projektavimas
• Statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas
• Bendravimas su architektais
• Dalyvavimas susirinkimuose, projektų darbų aptarimuose

Reikalavimai:

• Aukštasis inžinerinis išsilavinimas
• Projektavimo programų (AutoCad, Tekla) įgūdžiai
• Iniciativumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija
• Panašaus darbo patirtis

Mes siūlome:

• Įdomų darbą su galimybe mokytis ir augti sėkmingoje kompanijoje
• Lankstų darbo grafiką
• Pagarbią darbo kultūrą ir šiuolaikišką darbo aplinką
• Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes
• Įvairias komandos formavimo priemones
• Premijas prie bazinio atlyginimo atsižvelgiant į darbo rezultatą

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3700 - 4200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Andrius .

Įmonės tinklalapishttp://www.prb.lt