24
VYR. BUHALTERĖ (-IS)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Įmonių grupės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal verslo poreikius ir teisės aktus;
  • Apskaitos skyriaus komandos darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
  • Pelno, PVM ir kitų mokesčių apskaita ir kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų ir deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir įmonės vadovybei;
  • Pagalba įmonės vadovui buhalterinės apskaitos klausimais;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir bendrovės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterijos, finansų srityje;
  • Vyr. buhalterio darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai;
  • LR įstatymų bazės išmanymas ir gebėjimas taikyti praktiškai;
  • Patirtis dirbant apskaitos programa "Debetas" didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, puikios MS Excel žinios;
  • Anglų, rusų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, kruopštumas, loginis mąstymas, analitiškumas;
  • Gebėjimas planuoti darbus;
  • Profesionalumas, patikimumas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, atsakinga darbą draugiškoje, profesionalioje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones, mokymus.
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1800 - 2000 €.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2975 - 3305

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Asta Tatariūnienė .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - įmonei priklausančiai įmonių grupei, siūlančiai originalias naudotas automobilių ir motociklų dalis, teikiančiai transporto priemonių nupirkimo pasaulio aukcionuose, transportavimo iš/ į Lietuvą paslaugas, taip pat vykdančiai prekybą el. parduotuvėje, Ebay ir Amazon platformose, šiuo metu darbui Vilniuje reikalinga (-as) Vyr. buhalterė (-is).

Įmonės tinklalapishttp://www.personalogrupe.lt