60
UAB ,,Norvelita"
Pardavimų vadovas (-ė) Baltijos regionui

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos formavimas, įgyvendinimas ir tobulinimas Baltijos šalyse;
Derybų su klientais vedimas, naujų klientų pritraukimas, rinkos analizė;
Visapusis komandos valdymas ir ugdymas;
Pardavimų biudžeto analizė, veiklos rezultatų vertinimas, veiklos gerinimo priemonių rengimas;
Komunikacija su gamybos padaliniais, žaliavų poreikio nustatymas, likučių stebėjimas;
Naujų produktų kūrimas, degustacijų vedimas ir kt.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis pardavimų vystymo sektoriuje;
Finansinių rodiklių supratimas, analitiniai įgūdžiai;
Vadovavimo, komandos formavimo patirtis;
Puikūs derybiniai įgūdžiai;
Geri anglų kalbos įgūdžiai;
Rinkos, konkurencinės aplinkos išmanymas;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

Automobilis ir kuro išlaidų kompensavimas;

Nemokamas lankymasis partnerių sporto klube ir SPA komplekse;

Karjeros galimybės;

Visi reikalingi įgūdžių ir kompetencijų lavinimo mokymai;

Komandiruotės ir išvykos.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2800

Papildoma informacija: Atlyginimas derinamas individualiai, priklausomai nuo turimos patirties.

Vietovė

    Raseiniai, Kauno apskritis, Lietuva
    Pramonės g. 1., Gabšių k., Raseinių r.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Aktyvūs pardavimai Greitai besimokantis Produkto valdymas Tiekimo grandinės valdymas Orientuotas į klientą Duomenų analizė Sprendimų priėmimas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Milena Astrauskaitė
861568786

Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Įmonė gamina platų produkcijos asortimentą, kurio didžioji dalis yra skirta užsienio rinkai.

Įmonės tinklalapishttp://www.norvelita.lt/lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Regiono vadovas (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 3300
Galioja iki: 2024.05.16
Nuomos projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 2700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.24
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Lietuva
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.08
Komercijos vadovas (-ė)
Kaunas
€ 5800
Galioja iki: 2024.04.25
Darbo su pagrinidiniais klientais vadovas (-ė) Key Account Manager
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 2450 – 3300
Galioja iki: 2024.04.26
Pastatų priežiūros vadovas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 2500 – 2800
Galioja iki: 2024.04.27