31
UAB ,,Norvelita"
Statybų inžinierius

Darbo pobūdis

    Vadovauti statybos darbams paskirtuose objektuose bei užtikrinti jų atlikimą laiku;
Įmonės ir jai priklausančių pastatų techninės būklės apžiūrų organizavimas, statybos ir remonto darbų planų sudarymas ir vykdymas;
Organizuoti ir kontroliuoti komandos atliekamus darbus;
Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymas ir užtikrinimas;
Medžiagų poreikio skaičiavimas, medžiagų užsakymas, medžiagų ir atliktų darbų kiekio kontrolė;
Atliktų darbų aktų ir kitų, su statybos darbų vykdymu ir priežiūra susijusių, dokumentų ir ataskaitų rengimas;
Objektų lankymas ir tikrinimas visoje Lietuvoje

Pagrindinė darbo vieta - Raseiniai

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis statybų srityje;
Aukštesnysis arba aukštasis statybos inžinerinis išsilavinimas;
Statybos darbų kokybės reikalavimų žinojimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir organizuoti darbą komandai;
Techninės statybų dokumentacijos ruošimo įgūdžiai;
Organizaciniai gebėjimai, ambicingumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

Automobilis ir kuro kompensacija;
Lankstus darbo grafikas;
Visos socialinės garantijos;
Kvalifikacijos tobulinimo kursai;
Nemokamas lankymasis partnerių sporto klube ir SPA komplekse ir kt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 2500

Papildoma informacija: Atlyginimas - derybų klausimas, derinimas individualiai, atsižvelgiant į turimas kompetencijas

Vietovė

    Raseiniai, Kauno apskritis, Lietuva
    Pramonės g. 1., Gabšių k., Raseinių r.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Milena Astrauskaitė
861568786

Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Įmonė gamina platų produkcijos asortimentą, kurio didžioji dalis yra skirta užsienio rinkai.

Įmonės tinklalapishttp://www.norvelita.lt/lt