29
Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) Marijampolėje
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojui, turinčiam C kategoriją ir 95 kodą, atliekų surinkimui sunkiasvore mašina su priekaba ar be jos.

Slenkantis darbo grafikas.
Darbo pradžia: 6 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui:
B, C kategorijos;
Manipuliatoriaus pažymėjimas - privalumas;
95 kodas - privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis nuo 800 iki 1000 Eur, atskaičius mokesčius, ir priklauso nuo darbo rezultatų;
Stabilus, ilgalaikis darbas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Suteikiame papildomas atostogų dienas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu 8 680 55120, 8 626 73763 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1225 - 1577

Vietovė

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lietuva
    Vasaros g. 16, Marijamoplė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rasa Kliučinskienė
865834713

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt