355
ATSARGŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

ATSARGŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis

  • prekių pardavimo ir likučių analizė, jų optimizavimas;
  • pirkimo strategijų įgyvendinimas (pirkimo, pardavimo duomenų analizė, prekių pardavimo planavimas, reagavimas į pokyčius);
  • priskirtų prekių administravimas (sunkiai parduodamų ir užsigulėjusių prekių atsiradimo priežasčių analizė, sprendimo būdų paieška);
  • rinkos stebėjimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas;
  • patirtis tiekimo srityje ar panašioje veikloje;
  • puikūs darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai;
  • kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija;
  • anglų kalbos mokėjimas.

Mes Jums siūlome

  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

SMULKIOS BUITINĖS TECHNIKOS PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVAS (-Ė)
Kaunas
€ 2455 – 2810
Galioja iki: 2022.12.30
Kokybės specialistas (-ė)
LTP, UAB
Kaunas
€ 1650 – 1950
Galioja iki: 2022.12.08
Senior Client Service Supervisor
Manpower Lit, UAB
Kaunas
€ 2500 – 3000
Galioja iki: 2022.12.10
Pardavimų komandos vadovas Kaune
TELE2, UAB
Kaunas
€ 1410 – 3100
Galioja iki: 2022.12.11
Personalo projektų vadovas (-ė)
Kauno grūdai, AB
Kaunas
€ 1818 – 2150
Galioja iki: 2022.12.24
KOMERCIJOS DIREKTORIUS (-Ė)