140
Aviacinio kuro automobilio vairuotojas (Vilniaus oro uosto teritorijoje)
Baltic Ground Services

Baltic Ground Services (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos ir mokymo paslaugų. Dirbame 11 oro uostų Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 17 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

Mūsų profesionalų komanda kasmet yra atsakinga už daugiau nei 8 milijonus laimingų keleivių ir kasmet užtikrina sklandų 450 000 tonų orlaivių degalų tiekimą. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, kviečiame padėti mums pasiekti dar geresnių rezultatų!

BGS priklauso Avia Solutions Group, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, teikiančiai orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo paslaugas, turinčiai 173 orlaivių parką. Grupė veikia 68 šalyse ir ją vienija daugiau nei 11 500 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite: www.bgs.aero.

Darbo pobūdis:

  • Degalų tiekimas į orlaivį, važtaraščių pildymas elektroninėje sistemoje;
  • Degalų išpylimas iš vienos transporto priemonės į kitą;
  • Degalų apskaitos vedimas;
  • Kitų transporto priemonių, kurios naudojamos orlaivio aptarnavimo metu vairavimas;
  • Kitų užduočių atlikimas.

Reikalavimai:

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija);
  • ADR A1 ir ADR A2  galiojantys pažymėjimai (privalumas);
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku, naktimis;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Asmeninės savybės: iniciatyvumas, komunikabilumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Draugišką, šaunų kolektyvą, su kuriuo bus smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą aviacijos / logistikos srityse;
  • Laisvą dieną gimtadienio dienos proga;
  • Darbo vietą Vilniaus oro uoste, apdovanojimus už naujas idėjas, picų / vaisių dienas;
  • Sveikatos draudimą (praėjus trims darbo mėnesiams);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje;
  • Pamaininį darbo grafiką;
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Irena .
+37061533525

Kas mes?

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 11 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000