88
Jaunesnysis mokesčių konsultantas (ė) – specialistas (-ė)
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)

Μūsų mokesčių profesionalai padeda verslams įvairiose, kompleksiškose mokesčių srityse. Mūsų specialistai dirba su įvairiais klientais – nuo įkvepiančių pradedančiųjų verslų iki didžiausių tarptautinių organizacijų, todėl prisijungęs (-usi) prie mūsų labai greitai tobulėsi mokesčių ir verslo valdymo, finansų srityse.

Galimybė

Mokesčių konsultacijų komanda ieško pradedančio mokesčių konsultanto (-ės) – asistento (-ės)! Tavo darbas mokesčių srityje turės tiesioginę įtaką mūsų projektams ir rezultatams. Dirbdamas su mumis, turėsi galimybę susipažinti su labai skirtingomis įmonėmis, sritimis, labai greitai augsi ir tobulėsi, įgysi puikios mokesčių ir finansų patirties! Kartu su mumis padėsi mūsų klientams spręsti įvairius mokestinius ir finansinius klausimus.
Esant poreikiui, galėsi pradėti nuo apmokamos praktikos, kuri bus sulyginama su bandomuoju laikotarpiu. Suteiksime lankstumą derinti darbą ir studijas, tačiau darbas vyks pilnu etatu (40 val./per savaitę). Atrankos jau prasidėjo, tad aplikuok ir pasikalbėkime!

Tavo pagrindinės atsakomybės

  • Kartu su vyresniais komandos nariais rengsite įmonių pajamų mokestines deklaracijas, PVM susigrąžinimo ir kitas ataskaitas.
  • Įvairių įmonių finansų ir mokesčių, bei įstatymų analizė.
  • Pagalba komandai sprendžiant mokestinio sutaupymo ir rizikos mažinimo klausimus mūsų klientams.
  • Mokesčių įtakos analizė įmonių restruktūrizavimo, strateginio planavimo klausimuose.
  • Asistavimas kuriant procesus, kurie mažintų klientų mokestines rizikas.
  • Kitos įvairios su mokesčių ir finansų sritimis susijusios užduotys.

Įgūdžiai, kurie užtikrins sėkmę

Analitinis ir kritinis mąstymas, puikūs komandinio darbo ir komunikaciniai įgūdžiai padės šioje karjeroje.

Tikimės, kad tu

  • Turi motyvacijos ir noro augti.
  • Domiesi mokesčių ir finansų sritimis.
  • Turi universitetinį išsilavinimą arba studijuoji paskutiniame kurse (ekonomika, finansai, verslas, matematika, teisė ir kiti susiję dalykai).
  • Gali dirbti pilnu etatu (atsiradus poreikiui, suteiksime lankstumą derinti su studijomis).
  • Turi bendravimo ir analitinių įgūdžių, gebėjimo kritiškai mąstyti.
  • Puikiai rašai bei kalbi anglų kalba.
  • Apskaitos / finansų ar susijusi darbo / praktikos patirtis – būtų privalumas.

Mes siūlome

Mūsų papildomos naudos, kurias siūlome, yra papildomas sveikatos draudimas, apimantis įvairias medicinos paslaugas, įvairios papildomos apmokamos laisvos dienos, mokamos dienos už studijas ir tobulėjimą bei kitos premijos bei naudos. Taip pat, mes siūlome:

  • Tarptautinę aplinką, kurioje nuolat bendradarbiaujame ir kartu kuriame veiksmingesnį pasaulį.
  • Labai greitą ir nuolatinį tobulėjimą bei patyrusių kolegų palaikymą ir pagalbą.
  • Puikias mokymosi ir augimo galimybes – tiek per įvairias programas, tiek mokymus darbo vietoje, galimybes ugdyti įvairius įgūdžius ir siekti karjeros aukštumų.
  • Lankstumą kurti savo poziciją taip, kaip tau geriausia.

Išskirtinė EY patirtis.

Prisijunk prie mūsų!

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Aukštaičių g. 7
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Valdonė Eidukonienė
+37052742187

Our purpose

At EY our purpose — Building a better working world — sets out why we exist as an organization and provides deeper meaning to what we do every day.

Your bold ambition is just the beginning. We’re more than 300 000 global perspectives with close to 750 professionals in the Baltic States. Harness our global scale, our tech, our teams and our culture to realise your potential. Learn from the best, surround yourself with the curious, ask better questions to seek better answers and build a better working world.

Our bold and sharp teams

Over the last 30 years in Baltics we have been essential part of rebuilding, growing, and transforming our countries, businesses, and communities while developing the leaders of tomorrow.At EY, we don’t just focus on who you are now, but who you can become.

Explore the teams you can join:

  • Assurance — be an innovator and a problem solver, helping a complex world to work better by maintaining the confidence and trust;
  • Consulting — help build a better working world by transforming businesses through the power of people, technology and innovation;
  • Tax — provide fresh perspectives that help drive strategy and support clients in making better-informed business decisions;
  • Strategy and Transactions — play a pivotal role in helping clients reimagine their eco-systems, reshape their portfolios and reinvent themselves for a better future;
  • Financial Services — join a global community of curious and creative people in an integrated financial services business;
  • People Advisory Services — helping businesses make the best use of their most valuable asset, and creating better ways of working;
  • Core Business Services — make an impact across finance, marketing, HR, business development be an innovator and a problem solver, helping a complex world to work better by maintaining the confidence and trust.

The exceptional EY experience. It’s yours to build!

Our innovative office

Our Vilnius office was created together with our employees, following their needs, suggestions and preferences. We build our friendly, innovative, comfortable and modern office in the heart of Vilnius city – Paupys.

We also have remote workplaces in Kaunas, Klaipėda and Šiauliai and provide flexible work-from-home conditions to all employees.

Our global markets

We provide local knowledge with global experience with over 700 office location in over 150 countries.

Our structure is composed of the Executive and Regions. The Executive includes our global leadership, governance bodies and our three geographic Areas. Working together they oversee our global strategy, brand, business planning, investments and priorities. Our 22 Regions are grouped under three geographic Areas: Americas; Europe, Middle East, India and Africa (EMEIA); and Asia-Pacific.

This structure is streamlined allowing us to make decisions quickly, execute our strategy and provide exceptional client service around the world.

Our empowered clients

EY exists to Build a better working world, helping to create long-term value for clients, people and society, and to build trust in the capital markets.

In today‘s world of empowered customers, competitive advantage comes through building trust. In this fast-paced environment, you need to put customer trust at the center of the entire organization, enabling you to create customer relationships that lead to unwavering loyality and sustainable profits.

At EY, we help companies transition to customer-centric business models and become trusted organizations to their customers. Our diverse teams of insights, experience, marketing, sales and service specialists, combined with our global connectivity and understanding of industry issuses, inspire us to ask better questions. We work with clients to find innovative solutions that help create transparent and authentic customer experiences.

Let's connect on social media

Facebook: EYCareersLithuania
Instagram: @ey_lithuania
LinkedIn: /company/ernstandyoung

Įmonės tinklalapishttps://www.ey.com/lt_lt