924
Automatikos inžinierius(-ė)
Klaipėdos nafta, AB

Automatikos inžinierius(-ė)Klaipėdos nafta, AB

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

- Bendrovės automatikos ir matavimo įrangos ilgalaikis ir patikimas veikimo užtikrinimas pagal paskirtį, technines ir metrologines charakteristikas;

- Naujai montuojamų automatikos įrenginių statybos – montavimo darbų priežiūra, įvedimas į eksploataciją ir eksploatavimas;

- Metrologinės teisės aktų reikalavimų vykdymas;

- Dokumentacijos remonto darbams atlikti rengimas.

SIŪLOME:

- Darbą I-V nuo 7:30 iki 16:30;

- Nuo 1900 € bruto siekiantį mėnesinį darbo užmokestį ir kintamąją metinę dalį. Suderėto atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato kompetencijos;

- Papildomą sveikatos draudimą, medicinos punkto paslaugas, kitas papildomas finansines ir nefinansines kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas;

- Galimybę dirbti bendrovėje, kuri siekia padėti klientams pereiti prie tvaresnių energijos rūšių;

- Galimybę prisidėti prie Lietuvos energetinę nepriklausomybę užtikrinančios sistemos palaikymo;

- Gyvenantiems ne Klaipėdoje - galimybę pasinaudoti „Paskata talentams" programos galimybėmis (kriterijus atitinkančiam pareiškėjui skiriama iki 2400 Eur paskatos suma).

TIKIMĖS, KAD JŪS:

- Turite automatikos, elektros arba informatikos inžinerijos, arba panašios srities išsilavinimą;

- Turite ne trumpesnę kaip 2 metų darbo gamybinėje įmonėje eksploatuojant elektros įrenginius patirtį;

- Turite AK (iki 1000 V) elektrosaugos kvalifikaciją;

- Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

- Puikiai kalbate ir rašote valstybine kalba, gebate susikalbėti anglų kalba.

Į visus klausimus dėl pareigybės Jums atsakys elektros - automatikos skyriaus vadovas Giedrius Meinorius tel. 8 630 09 975. Kandidatuokite čia arba savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio adresą iki gruodžio 2 d. siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Automatikos inžinierius(-ė)“. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Kandidatų į darbuotojus, praktikantus ir kolegialių organų narius asmens duomenų privatumo politiką rasite www.kn.lt puslapyje.

Serviso inžinierius (-ė)
WILO LIETUVA, UAB
Klaipėda
€ 1500 – 3000
Galioja iki: 2023.02.05
Klaipėda
€ 1900
Galioja iki: 2023.02.12
ATRANKŲ KONSULTANTAS (-Ė)
Amston klientas
Klaipėda
€ 1260 – 2480
Galioja iki: 2023.02.16
Jaunesnysis IT specialistas (-ė)
Klaipėda
€ 1400
Galioja iki: 2023.02.04
Elektromechanikas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Klaipėda
€ 1430 – 1700
Galioja iki: 2023.03.03
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas (-ė)
Veho Lietuva, UAB
Klaipėda