70
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos
VYRESNYSIS TELEKOMUNIKACIJŲ SPECIALISTAS (-Ė)

Mums reikalingas

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti VYRESNYJĮ TELEKOMUNIKACIJŲ SPECIALISTĄ (-Ė) kompiuterių ir telefonų tinklo sistemoms.

Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos yra viena didžiausių ir išmaniausių ligoninių, teikiančių sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvoje. Informacinių technologijų skyrius rūpinasi ligoninės bei jos filialų kompiuterinės, telekomunikacinės, silpnų srovių įrangos diegimu, palaikymu bei modernizavimu, dalyvauja tobulinant ligoninės infrastruktūrą, veiklos procesus.
Jei esi pasiruošęs (-usi) mokytis ir nori dirbti su kompiuterių ir telefonų tinklo sistemomis – prisijunk prie mūsų draugiško Informacinių technologijų skyriaus kolektyvo!

Darbo pobūdis

• Kompiuterių bei telefoninio tinklo priežiūra, plėtra ir paslaugų pereinamumo užtikrinimas.
• Medicininio personalo iškvietimo, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės sistemų gedimų šalinimas, administravimas ir plėtra.
• Įrangos montavimas ir konfigūravimas.

Reikalavimai

• Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (pageidautina telekomunikacijų, elektronikos, IT, gali būti studentas).
• Patirtis dirbant su kompiuterių bei telefoniniu tinklu, medicininio personalo iškvietimo sistema, vaizdo stebėjimo sistemomis, įeigos kontrolės sistemomis ir įvairių technologijų sąveikos išmanymas (būtų privalumas).
• Savarankiškumas, kruopštumas, analitinis mąstymas.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Veiklumas, orientacija į tikslą ir ryžtas prisiimant atsakomybę už rezultatą.
• Komandinis darbas bei siekis atlikti darbą kokybiškai.

Mes jums siūlome

• Puikias darbo sąlygas, galimybę darbą derinti su mokslais.
• Asmeninio tobulėjimo galimybes.
• Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu.
• Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.
• Visas darbui reikalingas priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1660 - 2270

Papildoma informacija: Atlyginimas priklausys nuo jūsų turimos patirties ir išsilavinimo

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Santariškių g. 2

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rita Garnelytė
+37069771700
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė (VUL) Santaros klinikos yra viena didžiausių Lietuvos ligoninių, teikiančių aukščiausio lygio specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei vykdančių nuolatinį pedagoginį bei mokslinį tiriamąjį darbą.VUL Santaros klinikose būtinąją ir planinę pagalbą teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir slaugytojos, konsultacijų poliklinikoje konsultuoja bei tolimesniam gydymui siunčia patyrę antro ir trečio lygio specialistai-konsultantai. VUL Santaros klinikų Informatikos ir plėtros centras plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie profesiona...