81
PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVAS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • užtikrinti efektyvią kuruojamos prekių kategorijos veiklą;
  • analizuoti kuruojamos kategorijos prekių pirkimo ir pardavimo rodiklius, prekių kainas ir charakteristikas bei priimti sprendimus dėl asortimento pokyčių;
  • formuoti kuruojamos prekių kategorijos strategiją;
  • naujų tiekėjų paieška, derybų vedimas;
  • sudaryti ir vertinti marketingo planus;
  • valdyti pardavimų skatinimo rodiklius;
  • rūpintis prekių tiekimu pagal specialius užsakymus;
  • rinkos analizė ir jos poreikius atitinkančių sprendimų priėmimas;
  • dalyvavimas parodose, domėjimasis situacija rinkoje.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos srityse);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • darbo patirtis: pirkimų, pardavimų, marketingo, prekių kategorijų valdymo srityje;
  • analitinis mąstymas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • sveikatos draudimą;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2280 - 2460

Papildoma informacija: + ketvirtinė kintama darbo užmokesčio dalis priklausanti nuo asmeninių darbo rezultatų

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Kristina Povilaitienė

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com