96
KOMERCIJOS DIREKTORIUS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • pirkimo ir pardavimo strategijos vadovaujamoje prekių grupėje formavimas ir įgyvendinimas;
  • prekių asortimento strategijos kūrimas ir kontrolė;
  • konkurencingos kainodaros strategijos formavimas;
  • rinkos analizė ir jos poreikius atitinkančių sprendimų priėmimas;
  • dalyvavimas derybose su tiekėjais;
  • prekių apyvartumo, pelningumo kontrolė;
  • įvairių veiklos rodiklių analizė;
  • komandos formavimas, ugdymas ir darbo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • ne mažiau kaip 3 metų sėkminga vadovaujančio darbo patirtis komercijos (verslo vystymo, pirkimų, pardavimų) srityje;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • strateginis požiūris į sprendimų priėmimą, gebėjimas argumentuotai pagrįsti ilgalaikius sprendimus;
  • puikūs lyderystės, organizaciniai, derybų įgūdžiai;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • geri anglų, rusų kalbų įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Ką mes siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • papildomus nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5500 - 6500

Papildoma informacija: + metinė kintama darbo užmokesčio dalis priklausanti nuo asmeninių rezultatų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Islandijos pl. 32B

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Sandra Mykolaitienė
865027429

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Direktorius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 6500
Galioja iki: 2024.04.22
Komercijos direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.04.20
Product Manager
Continental Tires Business Services, UAB
Kaunas
€ 2568 – 4430
Galioja iki: 2024.05.04
LEAD OF OFFSHORE COMMERCIAL (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 5116 – 7674
Galioja iki: 2024.05.15
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius