69
Komunikacijos vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Komunikacijos departamento vadovas (-ė)

Mūsų klientas - lyderiaujanti įmonių grupė, teikianti FINTECH ir IT srities paslaugas klientams Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Įmonių grupės įvaizdžio Lietuvoje ir užsienyje tobulinimas ir palaikymas;
Grupės viešųjų ryšių strategijos bei ilgalaikių ir trumpo laikotarpio planų rengimas ir vykdymas;
Grupės įmonių išorinės komunikacijos valdymas ir tobulinimas, komunikacijos procesų planavimas, vykdymo organizavimas ir kontrolė;
Spaudos konferencijų organizavimas, pranešimų spaudai rengimas ir platinimas, interviu ir publikacijų inicijavimas, kitos informacijos apie įmonių grupės veiklą žiniasklaidos kanalams bei kitiems informacijos gavėjams Lietuvoje ir užsienyje pateikimas;
Ziniasklaidos monitoringas, stebint konkurentų ir potencialių klientų veiksmus;
Komunikacijos biudžeto planavimas bei paskirstymas, jo vykdymo kontrolė ir efektyvumo analizė.
Reikalavimai darbuotojui
Patirtis viešųjų ryšių ar išorinės komunikacijos srityse atstovaujant didelę įmonę ar įmonių grupę, turinčią padalinių užsienio šalyse;
Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Bendravimo su užsienio šalių partneriais ir žiniasklaidos priemonėmis, informacijos teikimo jiems bei kontrolės patirtis;
Sėkmingų viešųjų ryšių kampanijų organizavimo, straipsnių kūrimo patirtis;
Labai geras išorinės komunikacijos procesų išmanymas bei sėkminga komunikacijos projektų valdymo patirtis.
Įmonė siūlo
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį lyderiaujančioje, modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga FINTECH ir IT sektoriaus įmonių grupė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas užsienyje ir kt.).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3802 - 4959

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Komunikacija Viešieji ryšiai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt