704
Komunikacijos vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Komunikacijos vadovas (-ė)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Komunikacijos departamento vadovas (-ė)

Mūsų klientas - lyderiaujanti įmonių grupė, teikianti FINTECH ir IT srities paslaugas klientams Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Įmonių grupės įvaizdžio Lietuvoje ir užsienyje tobulinimas ir palaikymas;
Grupės viešųjų ryšių strategijos bei ilgalaikių ir trumpo laikotarpio planų rengimas ir vykdymas;
Grupės įmonių išorinės komunikacijos valdymas ir tobulinimas, komunikacijos procesų planavimas, vykdymo organizavimas ir kontrolė;
Spaudos konferencijų organizavimas, pranešimų spaudai rengimas ir platinimas, interviu ir publikacijų inicijavimas, kitos informacijos apie įmonių grupės veiklą žiniasklaidos kanalams bei kitiems informacijos gavėjams Lietuvoje ir užsienyje pateikimas;
Ziniasklaidos monitoringas, stebint konkurentų ir potencialių klientų veiksmus;
Komunikacijos biudžeto planavimas bei paskirstymas, jo vykdymo kontrolė ir efektyvumo analizė.
Reikalavimai darbuotojui
Patirtis viešųjų ryšių ar išorinės komunikacijos srityse atstovaujant didelę įmonę ar įmonių grupę, turinčią padalinių užsienio šalyse;
Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Bendravimo su užsienio šalių partneriais ir žiniasklaidos priemonėmis, informacijos teikimo jiems bei kontrolės patirtis;
Sėkmingų viešųjų ryšių kampanijų organizavimo, straipsnių kūrimo patirtis;
Labai geras išorinės komunikacijos procesų išmanymas bei sėkminga komunikacijos projektų valdymo patirtis.
Įmonė siūlo
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį lyderiaujančioje, modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga FINTECH ir IT sektoriaus įmonių grupė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas užsienyje ir kt.).

GovTech konferencijos ir renginių organizatorius (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 2700
Galioja iki: 2022.12.07
Client Service Manager at SEB in Vilnius
SEB Global Services
Vilnius
€ 2200 – 3200
Galioja iki: 2022.12.27
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST
Bankera, UAB
Vilnius
€ 780 – 1049
Galioja iki: 2022.12.09
Remote Technical Client Support Specialist
Revel Systems, UAB
Šiauliai
€ 1550 – 1800
Galioja iki: 2022.12.18
Junior Civil Engineer
Elecnor - Inabensa
Vilnius
€ 2000 – 2350
Galioja iki: 2022.12.08