97
Baldų gamybos technologas (-ė) (medžio masyvo baldai)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - virš 20 metų dirbanti didelė, patikima baldų gamybos įmonė.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Medžio masyvo baldų technologinių specifikacijų ruošimas gamybai, gamybos technologinio eiliškumo nustatymas;
Vadovavimas darbuotojams gamybos procesų ir gamybos technologijų srityje;
Technologinės dokumentacijos ruošimas, pasiūlymų gamybinių technologijų tobulinimui teikimas, įrengimų panaudojimo efektyvumo analizė bei pasiūlymų jų efektyvumo didinimui teikimas.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo MEDŽIO MASYVO baldų gamybos technologu patirtis, geras masyvo baldų gamybos procesų ir technologijų išmanymas;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas medienos apdirbimo ar baldų gamybos srityje;
Vadovavimo patirtis;
Darbo baldų konstravimo - projektavimo programomis patirtis.
Mes jums siūlome
Geras darbo sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3306 - 4133

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų ir patirties.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

13 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt