53
DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) SENUKŲ PREKYBOS CENTRE - ŠILUTĖS PL.
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • užtikrinti efektyvų ir kokybišką prekybos centro darbuotojų darbą;
  • ugdyti pavaldžius darbuotojus, deleguoti užduotis, kontroliuoti jų darbo kokybę;
  • užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą ir operatyviai spęsti iškilusias problemas;
  • atliekamų parduotuvės procesų kontrolė, veiklos efektyvinimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamojo darbo patirtis (nuo 60 darbuotojų);
  • žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą (prekių išstatymai, akcijų organizavimas, eilių srautų reguliavimas, savalaikis pateikimas į salę ir kt.);
  • gebėti analizuoti klientų poreikius, operatyviai priimti sprendimus;
  • gebėti tinkamai planuoti savo ir kitų darbuotojų darbo laiką;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 2630

Papildoma informacija: konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Šilutės pl.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ieva Pečiulytė
+37068519467

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
CV-Online klientas
Lietuva
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.08
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Galioja iki: 2024.05.10
Verslo sektorių finansavimo vadovas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 3720 – 5580
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų atstovas Lietuvoje ir Latvijoje
MOTOROL AUTOMOTIVE SP ZOO
Lietuva