85
EKSPORTO VADYBININKAS VOKIETIJOS RINKAI (išskirtinis projektas)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Jei esate drąsus ir smalsus žmogus, šis darbo pasiūlymas - būtent Jums!

Atstovaujame kompaniją, vystančią unikalų, inovatyvų ir itin perspektyvų pasauliniu mastu projektą. Kompanija augina ir pramonei tiekia svirplius - tai gyvulinės kilmės baltymo žaliavos tiekėjas, galintis pasiūlyti ypatingai aukštos kokybės gyvų, šaldytų, džiovintų svirplių ar svirplių miltų, skirtų gyvūnų ar žmonių vartojimui. Visa kompanijos produkcija yra eksportuojama į Europos šalis. Didžiausią dalį klientų sudaro - Premium klasės gyvūnų pašaro gamintojai bei gyvūnus auginančios ir prižiūrinčios organizacijos (pvz., zoologijos sodai, veisėjai ir pan.).

Tikime, kad lietuvio ausiai tai vis dar skamba keistai ir neįprastai... Kaip ir jūros gėrybės prieš 30 metų...

Keletas įdomių faktų:
- visoje Europoje populiarėjantys svirpliai dėl itin didelio naudingų maistinių medžiagų kiekio įvardijami kaip alternatyvus ateities maistas;
- svirpliai – tikras baltymų bei Omega3 ir Omega6 riebalų rūgščių, geležies, kalcio, chitino, vitamino B12 šaltinis, pasižymintis išskirtine maisto verte, o kadangi tai nėra sintetiškai pagaminti maistiniai elementai – juos lengvai įsisavina organizmas;
- svirplių auginimas yra itin draugiškas gamtai, nes reikalauja kur kas mažesnių išteklių, nei pvz. vištų, kiaulių ar galvijų ūkiai;
- Skandinavijos šalys svirplių miltus yra įteisinusios kaip žmogaus maistą - miltai dedami į kepinius, batonėlius ir pan.

Taigi, į tokį unikalų projektą kviečiame prisijungti

EKSPORTO VADYBININKĄ VOKIETIJOS RINKAI

Darbo pobūdis:
- potencialių klientų (B2B) paieška Vokietijos rinkoje;
- klientų poreikių analizė;
- komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos, sutarčių ruošimas;
- santykių su esamais klientais vystymas;
- pardavimo dokumenų ruošimas;
- bendradarbiavimas su kitais skyriais (gamybos, logistikos) užtikrinant sklandų klientų aptarnavimą;
- vėlesniuose darbo etapuose - vokiškai kalbančių rinkų plėtra (Šveicarija, Austrija ir pan.).

Mes tikimės, kad Jūs:
- labai gerai mokate vokiečių kalbą;
- turite patirtį parduodant produktą (darbo patirtis eksporto rinkose būtų didelis privalumas);
- esate drąsus, aktyvus ir smalsus žmogus;
- esate savarankiškas ir siekiantis rezultato;
- Jums rūpi tvaresnis pasaulis.

Kompanija siūlo:

- galimybę dirbti unikaliame projekte vienoje iš sparčiai augančių pramonės šakų ES;
- galimybę prisidėti prie kompanijos, kuriai rūpi pasaulio ateitis - tai mažas žingsnelis tvarumo link;
- galimybę augti kartu su kompanija ir reikšmingai prisidėti prie jos augimo;
- motyvuojančią atlygio sistemą (fiksuotą darbo užmokestį - orietacininiai nuo 1000 Eur (atskaičius mokesčius) ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų);
- darbą nedideliame, draugiškame ir vis augančiame kolektyve, darbo vieta – Žvėryne (svirplių ferma – ne Vilniuje, tad svirpimo tikrai negirdėsite ☺️);
- galimybę dirbti tiek iš namų, tiek iš ofiso;
- galimybę vykti į parodas.

Laukiame nuorodos į Jūsų LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Eksporto vadybininkas DE“.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Kandidatuodami Jūs sutinkate, jog Jūsų pateikta informacija būtų tvarkoma vykdant šią atranką, o jai pasibaigus, penkerius metus būtų saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuri naudojama vykdant kitus atrankų projektus.
Jūsų pateikta informacija yra konfidenciali ir bus teikiama potencialiam darbdaviui tik su Jūsų žinia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti, turite teisę keisti informaciją bei prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų apsaugą http://www.novalux.lt/privatumo-politika.hml

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Žvėrynas

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Vokiečių
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt