43
Ecoservice, UAB
Teritorijų priežiūros darbininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Ieškome teritorijų priežiūros darbininkų Vilniuje!
Tu būsi atsakingas už:
Priskirtos teritorijos tvarkymą - kelkraščių, vaikščiojimo takų ir laiptų valymą;
Lauko augalų priežiūrą;
Žiemos metu: sniego kasimą nuo laiptų, viešųjų transporto stotelių, pėsčiųjų perėjų ir druskos barstymą;
Rudens metu: už lapų surinkimą;
Pavasario/vasarios metu: tvarkos palaikymą teritorijose - šienavimą, žolelių šalinimą, žolės pjovimą (priklausomai nuo to, ar mokate naudotis trimeriu, ar ne), smėlio rinkimą ir t.t.

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, 7:00 - 16:00

Darbas Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonuose.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome žmogaus, kuris neturėtų žalingų įpročių ir būtų darbštus, atsakingas ir pareigingas!

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Papildomas atostogų dienas;
Darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Draugišką ir stiprią komandą, kurioje visada gera nuotaika!

Susidomėjus kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. +37061154274 (Erik) arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 824

Papildoma informacija: Atlyginimas - 600 eurų "į rankas". Darbuotojui gali priklausyti užmokesčio priedai už gerus darbo rezultatus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 30 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 1000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt