33
ACD/Labs, Inc.
Automatinio testavimo programuotojas

Šiuo metu ieškome Automatinio testavimo programuotojo, norinčio prisijungti prie dinamiškos ir iššūkių nevengiančios programuotojų komandos jaukiame Vilniaus biure, Žvėryno rajone. Jeigu Jūs pasižymite noru ir gebėjimu mokytis ir tobulėti, analitiniu mąstymu, gebėjimu atlikti užduotis tiek asmeniškai, tiek komandoje – mes norėtume su Jumis pasikalbėti. Su programavimu susijęs išsilavinimas būtinas. Jeigu Jus sudominome, parašykite mums ir atsiųskite savo CV.
Dirbdami Automatinio testavimo programuotoju Vilniuje, Jūs būsite atsakingas už ACD/Percepta šeimos web-aplikacijų automatinio testavimo sistemos palaikymą ir vystymą. Būsite atskaitingas Vilniaus biuro ACD/Percepta Portal vyr. programuotojui ir/arba viso ACD/Percepta projekto vadovui.

DARBO APRAŠYMAS:

• Reikalavimų analizavimas ir testavimo atvejų kūrimas;
• Naujų automatinių testų kūrimas;
• Aptiktų klaidų registravimas;
• Automatinių testų karkaso (framework) vystymas, tobulinimas.

REIKALAVIMAI:

• Išsilavinimas IT srityje (gali būti aukštesniųjų kursų studentas(-ė));
• Anglų kalbos žinios;
• Kūrybingumas, kruopštumas, atsakingumas.

PAPILDOMI PRIVALUMAI:

• Programinės įrangos kūrimo principų išmanymas;
• Įrangos testavimo proceso, metodikos ir standartų išmanymas. Automatino testavimo ar programinės įrangos kūrimo patirtis;
• Patirtis programuojant Java programavimo kalba;
• Gebėjimas kurti naujus automatinių testų projektus pagal įmonės automatinio testavimo strategiją ir gaires;
• Vartotojo sąsajos testavimo automatizavimo (TestCafe, HTML/CSS, JavaScript, TypeScript) išmanymas;
• Maven, Jenkins, Git, Mongo DB žinios.

SIŪLOME:

Konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą; reikalingus mokymus; su studijomis suderinamą darbo grafiką, nemokamus pietus biure.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2450

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo patirties ir gebėjimų pademonstruotų atrankos metu.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Traidenio g. 34

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Laura Steponeniene

Advanced Chemistry Development, Inc., (ACD/Labs) yra specializuotos programinės įrangos cAhemijos srityje gamintoja, užsiimanti informacinių technologijų sprendimų, skirtų mokslo tiriamajai ir plėtros veikloms bei istorinių cheminių ir analitinių žinių išsaugojimui bei pakartotiniam panaudojimui, vystymu bei pardavimu tiek individualaus vartotojo, tiek visos įmonės lygiu. Įmonės ekspertinės patirties sritys apima unikalius žinių valdymo sprendimus; spektroskopinių duomenų apdorojimo ir interpretavimo metodus NMR, MS, LC/MS, IR, UV ir kitiems optiniams bei kombinuotiems prietaisams; cheminės struktūros išaiškinimą bei patvirtinimą; priemaišų, metabolizmo ir skilimo produktų tyrimo įrankius; ADME, toksiškumo ir fizikocheminių savybių prognozavimo modelius bei vaistinių junginių optimizavimo strategijas; chromatografijos metodų sudarymą ir optimizavimą; bei cheminę nomenklatūrą. Įmonės teikiamų paslaugų tarpe taip pat ir integracijos su jau egzistuojančiomis IT sistemomis užtikrinimas, bei individualūs projektai, įskaitant globalius automatizavimo sprendimus visos įmonės lygiu. Privataus kapitalo įmonė ACD/Labs įkurta 1994 metais ir šiuo metu vykdo aktyvią veiklą visame pasaulyje, turi biurus Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje.

Įmonės tinklalapishttp://vilnius@acdlabs.com