603
Kardiologas (-ė)
Sveikatos uostas, UAB

Kardiologas (-ė)Sveikatos uostas, UAB

Ieškome komandos nario!

Sanatorija GRADIALI į komandą kviečia prisijungti KARDIOLOGĄ (Ę)!

Darbo pobūdis:
Darbas pagal medicinos normoje „MN 55:2005 Gydytojas kardiologas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ nustatytus reikalavimus.
Sanatorijos pacientų konsultavimas, funkcinės būklės vertinimas, individualių tyrimo ir gydymo planų sudarymas.
Tyrimų atlikimas, pasitelkiant medicininę įrangą.
Receptų išrašymas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka.
Medicininės dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai:

• Turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų studijos srities medicinos krypties išsilavinimą.
• Turėti galiojančią licenciją verstis medicinos praktika pagal gydytojo kardiologo profesinę kvalifikaciją.
• Mokėti lietuvių k. ir anglų k./rusų k. pažengusio vartotojo B1 lygiu.
• Gebėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas.
• Puikūs bendravimo bei komunikavimo įgūdžiai.
• Organizuotumas, savarankiškumas, punktualumas, pareigingumas.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Siūlome:

Išskirtinę ir tobulėti skatinančią aplinką vienoje moderniausių sanatorijų Lietuvoje.
Draugišką ir profesionalią darbo aplinką ir nuoširdžią kolegų pagalbą.
Profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes.
Konkurencingą darbo užmokestį.
Profesinio tobulėjimo mokymus, kuriuos apmoka darbdavys.
Kasmėnesinius priedus už gerus darbo rezultatus.
Puikias darbo sąlygas.
Papildomų naudų paketą: nuolaidas naudotis įmonės paslaugomis, bendrus renginius, vidinius konkursus.
Skanius pietus ir kavą su tik darbuotojams skirta nuolaida.
Galimybę nemokamai sportuoti sanatorijos sporto salėse ir lankytis baseinų ir pirčių erdvėse.
Papildomas išmokas gimus vaikučiui ar sudarius santuoką.
Darbuotojams, auginantiems 3 ir daugiau vaikų, dovanojamas kanceliarinių priemonių krepšelis Rugsėjo 1-osios dienos proga.

Projekto veiklų vykdytojas
Studijų kokybės vertinimo centras
Vilnius
€ 1872
Galioja iki: 2023.02.02
SPORTO KOMPLEKSO ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Teniso pasaulis, UAB
Vilnius
€ 1065
PIRKIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Vedrana, UAB
Vilnius
€ 2650 – 4100
Galioja iki: 2023.02.01
VYR. BUHALTERIS (-Ė) - APSKAITOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
SIRIN Development , UAB
Vilnius
€ 3500
Galioja iki: 2023.02.18
Viešųjų pirkimų specialistas (-ė)
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Kaunas
€ 1500
Galioja iki: 2023.02.03
Marketingo vadovas (-ė)