354
VALYTOJAS
VALYTOJAS
VALYTOJAS
BAA Training
VALYTOJAS
VALYTOJAS

VALYTOJASBAA Training

VALYTOJAS

Darbo pobūdis:

  • Administracinių patalpų (klasių, kabinetų) valymas ir priežiūra.
  • Sanitarinių mazgų priežiūra, valymas.
  • Bendrų erdvių priežiūra: holai, koridoriai, laiptinės, virtuvės.
  • Tvarkos bei švaros simuliatoriuose ir simuliatorių zonose palaikymas.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (mažiausiai 1 metus).
  • Galimybė dirbti pilnu etatu.
  • Atsakingumas ir kruopštumas.
  • Išmanyti darbo saugos taisykles.
  • Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku ir vakarinėmis (ne naktinėmis) pamainomis.

Mes jums siūlome:

  • Sveikatos draudimo paketą pagal įmonės politiką.
  • Papildomas atostogų dienas pagal įmonės politiką.
  • Sveikatingumo dieną, skirtą pasirūpinti savimi ir atsipalaiduoti.
  • Vaikų priežiūros zoną, sporto salė, pramoginį skrydį skrydžių treniruoklyje.
  • Vilniečio kortelės papildymą darbo dienomis arba parkavimo vietą netoli biuro.
  • Įvairių partnerių nuolaidas ir specialius pasiūlymus.
  • Išsamų įvedimo planą, kad būtų lengviau integruotis įmonėje.
  • Tarptautinę ir daugiakultūrę aplinką, iššūkių pilnoje aviacijos industrijoje.

TRAINING PROJECT MANAGER
Vilnius
€ 1653
Galioja iki: 2023.02.02
SENIOR MARKETING PROJECT MANAGER
Vilnius
€ 2150 – 2480
Galioja iki: 2023.02.15
HEAD OF TRAINING
Vilnius
€ 6600
Galioja iki: 2023.01.29
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI TARPTAUTINĖJE ĮMONĖJE || I-V, 8-17 VAL.
BIURO
Vilnius
€ 1460 – 1950
Galioja iki: 2023.02.10
B1 and B2 EASA Certified engineers
Klasjet
Vilnius
€ 8260
Galioja iki: 2023.02.09
VIENKARTINIŲ PUODELIŲ PAKUOTOJAI >> NESUDĖTINGAS DARBAS
BIURO
Vilnius
€ 1070 – 1150
Galioja iki: 2023.02.12