49
TECHNIKOS VADOVAS
UAB, Astrum industriae

Darbo pobūdis:

• Kasdienis Apdirbimo padalinio vadovavimo, atsakomybės už planavimo, koordinavimo, priežiūros užtikrinimą, bendros įmonės tvarkos, politikos palaikymas.
• Kūrybingas, savarankiškas požiūris sprendžiant iškilusius klausimus, sprendimų priėmimus, vadovaujant apdirbimo padaliniui. Pavaldžių darbuotojų valdymas, koordinavimas, motyvavimas, vertinimas.
• Technikos vadovas atskaitingas įmonės vadovui. Technikos vadovui pavaldūs apdirbimo padalinio darbuotojai, įskaitant Sandėlio skyrių.
• Technikos vadovas formuoja reikiamą personalą užtikrinant vadovaujamo padalinio veiklą, organizuoja (padedant Biuro vadovui) padalinio personalo paiešką, vykdo jo atranką, kuria ir formuoja darbo užmokesčio skatinimo, motyvavimo politiką, svertus.
• Pastatų vidaus ir išorės eksploatacija, jų statinių, inžinierinių tinklų, aikštelių, esančių įmonės teritorijoje, privažiavimo kelių, energetinių išteklių, vandens tiekimo, energetinių objektų, ir objektų, esančių ne įmonės teritorijoje, bet priklausančių įmonei, tvarkymas:
• Biudžeto rengimas ir lėšų naudojimo stebėsena. Verslo derybų vykdymas siekiant mažiausios įmanomos medžiagų, prekių ir paslaugų kainos. Tinkamų tiekėjų atranka ir vertinimas.
• Įmonės techninės plėtros perspektyvų įgyvendinimas, paslaugų organizavimą, valdymas, technologijų veikimo organizavimas, veikimo užtikrinimas.
• Tendencijų stebėsena ir naujų technologijų diegimas gamyboje. Naujų įrengimų ir technologijų statybos ir montavimo darbų organizavimas.
• Bendradarbiavimas teikiant pasiūlymus dėl medžiagų, prekių ir paslaugų tiekimo.
• Gamybos, Sandėlio, įrenginių tvarkymo, techninės priežiūros atlikimas, aptarnavimo organizavimas.
• Transporto ūkio priežiūra, tvarkymas, techninis eksploatavimas, parko atnaujinimas.
• Įmonės apsaugos organizavimas ir vykdymas.

Тeisės:

• Gauti informaciją apie įmonės ir skyriaus veiklą užduotims atlikti.
• Priimti sprendimus technologinių procesų, darbinės veiklos organizavimo, taikyti atliekamų darbų kokybės gerinimo priemones.
• Turėti darbo organizavimui reikalingų lėšų. Turėti nuolatinę pagalbos orgtechnikos, duomenų įvedimui ir jų valdymui.
• Sustabdyti darbus, jeigu pažeidžiami saugos ir sveikatos darbe, priešgaisrinės saugos reikalavimai, ar kilus pavojui darbuotojų sveikatai.
• Sustabdyti darbus, jei pažeidžiami standartų, techninių sąlygų, kokybės reikalavimai, naudojamos nekokybiškos medžiagos ar žaliavos.
• Reikalauti, kad nustatyti techniniai ir technologiniai sprendimai būtų vykdomi.
• Reikalauti, kad būtų laikomasi techninių sąlygų, valstybinių standartų, reglamentų, darbo vietos ir darboviečių įrengimo reikalavimų;

Reikalavimai:

• Turintis aukštąjį/specialųjį techninį išsilavinimą arba su pareigybe susijusia vadovaujančio darbo patirtį ar .
• Susipažinęs su šalies ir užsienio panašaus profilio (metalo pramonės) įmonių darbo patirtimi, suprantantis įmonės veiklos problemas ir būdus joms spręsti,
• Suprantantis ir mokantis naudotis norminiais teisės aktais technologijos klausimais, gebantis atlikti darbo vietų atestaciją.
• Bendravimo įgūdžiai, vartotojo įgūdžiai naudojantis kompiuteriu, apskaitos programa.
• Mokantis valdyti pagrindinius technologinius įrengimus ir suvokiantis jų darbo principus.
• Suprantantis realizavimo, sandėliavimo, gabenimo procesų techninius rodiklius ir sąlygas.
• Žinantis dokumentacijos įforminimo standartus, instrukcijas ir metodikas, jų standartų reikalavimus, valstybinę standartizacijos sistemą, projektinės-sąmatinės dokumentacijos parengimo ir naudojimo tvarką.
• Mokantis pasinaudoti ir pritaikyti žaliavų, medžiagų, kuro, energijos sunaudojimo normatyvus.
• Turintis žinių apie įrenginių ir mechanizmų technines charakteristikas.
• Bazinės anglų kalbos žinios, lenkų, rusų, kitų kalbų pagrindai.
• Administraciniai, organizaciniai gebėjimai, atsparumas įtampai, sisteminis požiūris, universalių administravimo savybių gebėjimai.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, KŪRYBIŠKUMAS.
• Planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai. Kokybės Valdymo Sistemos supratimas, pagrindai.
• Reprezentatyvumas. Etikos ir estetikos pagrindai. Naujos kultūros diegimas.

Privalumai:

• Panašaus darbo patirtis.
• Procesų inovacijų žinios, jų organizavimo ir eigos patirtis.
• Platus požiūris, iniciatyvumas, savarankiškumas, kūrybiškumas, inovatyvumas.

Įmonė siūlo:

• Įdomų bei atsakingą darbą augančioje bendrovėje.
• Mokymosi ir tobulėjimo galimybes.
• Pozityvią darbo aplinką.
• Visas socialines garantijas.
• Visas darbui reikalingas priemones.
• Visaapimančią Motyvacinę sistemą, kurios pagrindas galutinis rezultatas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 4000

Papildoma informacija: Atlygis nurodytas neatskaičius mokesčių.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Šilutės pl. 105B

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Karolina Butėnė
+37063067159

Įmonė vykdanti įvairiаs veiklos operacijas spalvotųjų metalų srityje įvairiose pasaulio šalyse, sėkmingai vykdo nuolatinį augimą, plėtrą. Šiuo metu kviečia prisijungti Technikos Vadovą veiklai vykdyti pačiame KLAIPĖDOS mieste

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Galioja iki: 2024.05.02
Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24
Veiklos ir tarptautinių ryšių vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 4620 – 6930
Galioja iki: 2024.05.14
Gamybos vadovas (-ė)
Amston klientas
Kauno apskritis
€ 2980 – 4130
Galioja iki: 2024.05.15
Infrastruktūros vystymo projektų skyriaus projekto vadovas (-ė)
VĮ IGNALINOS ATOMINĖ ELEKTRINĖ
Vilnius
Galioja iki: 2024.05.08
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12