72
EKSPOZICIJOS VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis

  • prekybos centrų planogramų rengimas, koregavimas ir publikavimas;
  • teisingų prekybos centrų plotų/tūrių duomenų užtikrinimas, korekcijų atlikimas;
  • duomenų apdorojimas Excel programa;
  • periodinių ataskaitų generavimas ir rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštenysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
  • anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (rusų k. – privalumas);
  • patirtis dirbant AutoCAD (privalumas);
  • kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • sveikatos draudimą;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1570 - 1750

Papildoma informacija: darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Islandijos pl. 32B

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ieva Pečiulytė
+37068519467

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com