46
Autošaltkalvis (-ė) (automobilių remonto dirbtuvėse) Vilniuje
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Prisijunkite prie mūsų - ieškome autošaltkalvio (-ės)!
Darbo pobūdis:
sunkiasvorio krovininio transporto remontas ir techninis aptarnavimas.

Darbo grafikas – slankusis, 3 darbo dienos/3 poilsio dienos, pamainos trukmė - 12 val.
Darbo vieta – Dunojaus g. 29, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis važiuoklių, oro sistemų remonte, supratimas apie hidrauliką, techninius aptarnavimus, tepimus, alyvos keitimą, automobilių registraciją ir pan.;
  • Darbo patirtis sunkiasvorio krovininio transporto remonto srityje - privalumas;
  • Neturinčius darbo patirties - apmokysime;
  • Priimame ir studentus!

Įmonė siūlo

  • Darbo užmokestį - nuo 1000 Eur iki 1200 Eur "į rankas" + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Stiprią ir draugišką komandą;
  • Darbas šildomose kokybiškose dirbtuvėse. Suteikiama žieminė darbo apranga ir kitos darbui reikalingos priemonės;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

    Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. 861530121, Ramūnas, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu. UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2000

Papildoma informacija: Atlyginimas - nuo 1000 iki 1200 eurų į rankas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dunojaus g. 29

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt