136
VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJE
VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJE
VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJE
Ignitis group
VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJE
VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJE

VYRESNIOJI (-YSIS) INŽINIERĖ (-IUS) TECHNOLOGIJŲ KOMANDOJEIgnitis group

Ar norite tapti „Energijos skirstymo operatorius" dalimi?

Ieškome kolegės (-os), kuri (-is) prisijungtų prie elektros tinklo technologijų komandos ir prisidėtų prie technologinės politikos formavimo.

Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • 35/10 kV transformatorių pastočių ir 10 kV skirstomųjų punktų, 35 kV, 10 kV OL ir KL įrenginių, ir medžiagų techninių reikalavimų nustatymas;
 • Naujų technologijų ir įrenginių, padedančių didinti skirstomojo tinklo patikimumą atsinaujinančios generacijos plėtrą, paieška, vertinimas ir pilotinių projektų įgyvendinimas;
 • Pastočių ir skirstomųjų punktų naujos statybos ir rekonstravimo  projektavimo apimčių nustatymas, techninių projektų, perkamų darbų ir įrangos atitikimo Bendrovės vidaus ir išorės norminiams dokumentams, taisyklėms, standartams vertinimas;
 • Gerosios praktikos statant, įrengiant, derinant aukštos ir vidutinės įtampos įrenginius bendrovės objektuose formavimas sudarant darbų technologines instrukcijas ir atmintines.
Tikimės, kad Jūs:
 • Turite aukštąjį elektrotechninį išsilavinimą;
 • Turite ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį elektros perdavimo ar skirstomųjų tinklų objektų projektavimo, statybos ar eksploatavimo srityje.

Būtų puiku, jei:

 • Turite vidutinės ir/ar aukštos įtampos įrenginių, bei relinės apsaugos ir automatikos veikimo žinių;
 • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Prisijungti prie mūsų verta, nes:
 • Turėsite galimybę dalyvauti unikalių valstybei svarbių projektų kūrime;
 • Turėsite galimybę susipažinti su tarptautinės, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse veiklomis ir atrasti save vis naujose srityse;
 • Dalyvausite vidinių ir išorinių mokymų programose, mokysitės iš savo srities ekspertų
 • Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir pati (-s) imtis pokyčių, taip prisidėdama (-as) prie energetiškai sumanaus pasaulio kūrimo
 • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinio darbo, lankstaus grafiko galimybes ir kt.)

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje", pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

„Ignitis grupė" įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva", kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.



Apie mus:

„Ignitis grupė" – tarptautinė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) –  elektros ir dujų skirstymo bendrovė. ESO prižiūri skirstomuosius tinklus, juose diegia išmaniuosius sprendimus, rūpinasi jų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu –  kad tinklai veiktų patikimai ir efektyviai.

ESO taip pat yra garantinis elektros ir dujų tiekėjas, užtikrinantis nenutrūkstamą energijos tiekimą šalies vartotojams. Bendrovė rūpinasi daugiau nei 125 tūkst. km elektros oro ir kabelių linijų, eksploatuoja per 9 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių.

www.eso.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Statinių ir įrenginių vyriausiasis specialistas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1570 – 2350
Galioja iki: 2022.12.02
Inžinierius technologas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1460 – 2190
Galioja iki: 2022.12.05
Community Manager
UAB "Simplex Payment Services"
Vilnius
€ 2000 – 3000
Galioja iki: 2022.12.10
VYRIAUSIASIS (-IOJI) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 2760 – 4140
Galioja iki: 2022.12.18
Eismo saugos specialistas (-ė)
Transporto kompetencijų agentūra
Vilnius
€ 1600 – 2000
Galioja iki: 2022.12.07
ODOS EKSPERTĖ (-AS) - PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) VILNIUJE
Douglas LT, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1500
Galioja iki: 2022.11.30