106
InMedica grupė
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

• Pardavimų generavimas: konsultavimas, informacijos teikimas ir bendrovių paslaugų vertės pardavimas verslo klientams, išoriniams ir vidiniams gydytojams bei partneriams;
• Ilgalaikių santykių kūrimas su partneriais;
• Pardavimų analizė, ataskaitų ir kitos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas;
• Glaudus darbas komandoje su marketingo projektų vadovais;
• Dalyvavimas pardavimų skatinimo kampanijose ir renginiuose.

Reikalavimai darbuotojui

• Sėkminga, ne mažesnė nei 2 metų patirtis pardavimų srityje (medicinos srityje – privalumas);
• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• Paslaugumas, atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas;
• Iniciatyvumas;
• Derybiniai įgūdžiai;
• Projektų valdymo įgūdžiai;
• Marketingo principų žinojimas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
• Imlumas naujai informacijai;
• Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
• Noras tobulėti ir mokytis;
• Puikūs darbo su MS Excel įgūdžiai.

Įmonė siūlo

• Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių;
• Lankstų darbo grafiką;
• Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą;
• Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2579

Papildoma informacija: Darbo užmokestį sudaro fiksuota dalis ir motyvuojanti kintama dalis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kedrų g. 4

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Pardavimai bendradarbiavimas bendravimo įgūdžiai Bendravimas Sutarčių rengimas laiko planavimas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aurelija Molienė
8 669 21 411

81 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 63 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Kardiolita“, įmonės kodas 126118245, buveinės adresas Laisvės pr. 64A, 05263, Vilnius, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo pranešime: www.kardiolitosklinikos.lt/vilniuje/privatumo-pranesimas/87.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Partnerysčių pardavimų lyderė (-is)
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3100
Galioja iki: 2024.05.09
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11