32
Ecoservice, UAB
Sandėlio darbuotojas-krovėjas (-a)

Darbo pobūdis

Formuojame komandą dėvėtų drabužių rūšiavimui ir kviečiame prisijungti prie mūsų!
Būsite atsakingas už krovinių iškrovimą ir pakrovimą, sandėlio švaros ir tvarkos palaikymą, žaliavos pateikimą rūšiuotojoms bei pagamintos produkcijos išnešiojimą į sandėliavimo vietas.

Reikalavimai kandidatui

Iš Jūsų tikimės tvarkingumo, stropumo, darbštumo ir sąžiningumo.
Taip pat svarbus geras fizinis pasirengimas, nes darbas - fizinis.
Neturinčių darbo patirties – apmokysime.

Įmonė siūlo

Stabilų, ilgalaikį darbą;
Patogų darbo grafiką – dirbsime nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laikas - nuo 08.00 iki 17.00;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Ambicingą ir draugišką komandą;
Šiltą ir patogią darbo vietą, patogų privažiavimą viešuoju transportu. Darbo vieta - Vilnius, Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai).

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu, 867388993 arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1475

Papildoma informacija: atlygis nuo 900 iki 950 eurų į rankas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Šaltupio g. 9B

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt