40
Vyresnysis (-ioji) buhalteris (-ė)
Ecoservice, UAB

Reikalavimai darbuotojui

• Patirtis dirbant su verslo apskaitos standartais (VAS) ir tarptautiniais finansinės atskaitomybės standartais (TFAS);
• Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas apskaitos/buhalterijos srityse;
• Patirtis panašioje pozicijoje;
• LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonės veiklą išmanymas ir gebėjimas taikyti praktiškai;
• Labai geri MS Office įgūdžiai;
• Patirtį dirbant su ERP sistemomis (kaip Navision, Axapta) laikytume privalumu;
• Geros rašytinės anglų kalbos žinios;
• Analitinis mąstymas, atsakingumas, lankstumas, organizuotumas, kruopštumas, ambicingumas bei orientacija į tikslą.

Darbo pobūdis

• Įmonių grupės pirminių dokumentų teisingo apskaitymo kontrolė;
• Mokestinių deklaracijų ir statistinių ataskaitų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
• Dalyvavimas audito procese rengiant ataskaitas, teikiant informaciją;
• Kolegų bei vadovų konsultavimas apskaitos klausimais (savo kompetencijų ribose);
• Kitų vyr. buhalterio deleguotų užduočių vykdymas.

Įmonė siūlo

• Geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
• Darbą vieningame ir draugiškame kolektyve;
• Galimybę kelti profesinę kompetenciją;
• Dalinį kelionės į/iš darbo kompensavimą;
• Stabilų ir ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
• Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu visame pasaulyje 24/7;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo;
• Stiprią ir draugišką komandą!

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu, 869847795 arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3000

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir bus aptartas darbo pokalbio metu. Gali būti mokami priedai.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dunojaus g. 29

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Lilijana S
869847975

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt